08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
דרישה: לפרק את האוהלים
מאת: יהורם אלוני
תושבים המתגוררים ברחובות הסמוכים למאהלי המחאה מתלוננים על רעש הבוקע מאוהלי המחאה בשעות הלילה המאוחרות.
תושבים המתגוררים ברחובות הסמוכים למאהלי המחאה מתלוננים לאחרונה על רעש וזוהמה הבוקעים מאוהלי המחאה בשעות הלילה המאוחרות. התושבים מבקשים מהעירייה לפעול כמו כל הרשויות המקומיות בארץ, ולפנות את המאהלים וזאת לאחר שוועדת טרכטנברג פרסמה את מסקנותיה בשבוע שעבר. בשיחה שערכנו עם התושבים השבוע, מתברר כי אוהלי המחאה בעיר השתכנו בעבר במתחם 'טיילת המוזיקה' ברחוב משה דיין אולם לאחר ימים מספר, דרשה העירייה מהמארגנים לפנות את המקום בעקבות ערבי שירה שהתקיימו בטיילת. המפגינים החליטו להתמקם בשדרות שלמה המלך בכניסה לעיר, אולם לטענת התושבים המתגוררים בסמוך "יושבי המאהלים מגיעים בשעות הערב ומקימים רעש המפריע לשכנים המתגוררים ברחובות הסמוכים". מלבד זאת אומרים התושבים, "מדובר בכניסה לעיר, והמקום מלוכלך ולא נאה ולא מכובד שכך תיראה הכניסה לעיר".
אחד ממביעי המחאה בעיר אמר לנו השבוע "אנחנו כבר הבענו את חששנו שלקראת ה- 1 לספטמבר נאלץ לפנות את האוהלים עקב פתיחת שנת הלימודים וכעת אנחנו חוששים שהעירייה תפעל כמו שאר הערים ויפנו אותנו ועדיין לא השגנו כלום במאבק שלנו. לצערי, המאבק על מצוקת הדיור בראש העין ובארץ בכלל החל בקול תרועה גדולה ומיום ליום הולך ומתמוסס".
מהעירייה נמסר בתגובה: "העירייה עוקבת אחר הפסיקה המשפטית הקשורה לפינוי המאהלים, ובראייתה יש לכבד את החוק בישראל וכך היא תפעל. ללא קשר ראש העיר כבר הדגיש כי במסגרת החוק יש מקום להמשך המחאה הציבורית של העם, שכן ועדת טרכטנברג לא נתנה מענה הולם למצוקת הדיור, לא שינתה את הקריטריונים לזוגות צעירים , כך שיתאפשר להם לרכוש דירה במחיר בר השגה .. ראש העיר , משה סיני פנה על רקע זה לראש הממשלה שיאפשר לראשי ערים לקבוע קריטריונים משלהם לזכאות לבני במקום בדיור בר השגה שיבנה בערים,
תאריך: 06/10/2011
גיליון: 806
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il