08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
ההכנות לתקציב נעמ''ת לשנת 2012
מאת: יהורם אלוני
נשלמות ההכנות האחרונות לאישור תקציב 2012 של נעמ''ת במרחב פ''ת בראשותה של יו''ר המרחב זהבה מנצור.
בימים אלה נערכים לסיום עבודות הגשת התקציב לשנת 2012 ובתחילת חודש דצמבר תתכנס מועצת המרחב של נעמ"ת לאישור התקציב והגשתו למרכז נעמ"ת בתל אביב בראשותה של עו"ד טליה לבני.
על פניו נראה כי התקציב יראה עודף נכבד למרחב נעמ"ת בפתח תקווה שזה כולל את מעונות היום, פעילויות במרכזים קהילתיים והלשכה המשפטית של נעמ"ת במרחב.
יו"ר נעמ"ת במרחב פ"ת זהבה מנצור, מסרה השבוע ל'אינדקס אובייקטיבי' כי תקציב 2012 שם דגש רבתי על כל פעולות מעונות היום הכוללים את 40 כיתות במרחב שמתוכם שמונה כיתות בראש העין. לדברי מנצור "התקציב נותן מענה הולם לכל מעונות היום של נעמ"ת שמנוהלות על ידי צוות מסור, מקצועי ומיומן הנותן לילדים טיפול אימהי". בהצעת התקציב משנה שחלפה, הציגה זהבה מנצור יו"ר המרחב בפני המשתתפות נתונים, הוצאות, הכנסות ומצב המעונות מבחינה פיזית. מתוך נתוני התקציב הוצגו פעילות הארגון במרכז הקהילתי המפעיל חוגים, סדנאות, מפגשים חד-הוריות, ריקודי עם, הרצאות טיולים ונופשים. בנוסף לכל זה עמדה הגב' מנצור על המחלקה המשפטית של נעמ"ת פתח תקווה המפעילה מידי שבוע עו"ד הנותנת ייעוץ, גישור, צוואות, ירושות ותצהירים. לדברי הגב' מנצור, למעלה מ- 500 פניות של נשים הגיעו למחלקה המשפטית של נעמ"ת לקבלת ייעוץ וחלקן אף הופנו לסיוע משפטי.
התקציב 2011 אושר פה אחד על ידי 41 חברות במרחב נעמ"ת וככל הנראה גם תקציב 2012 יאושר פה אחד. יש לציין כי מרבית מהחברות של נעמ"ת שהשתתפו בדיון, ציינו לשבח את עבודתה של הגב' זהבה מנצור יו"ר נעמ"ת במרחב פ"ת ואמרו כי הם שמחים להיות שותפות לעשייה הברוכה של נעמ"ת במרחב פ"ת. החברות הזכירו בדבריהם את טקס חלוקת המלגות שהתקיים במרכז נעמ"ת ובו הוענקו מלגות לימודים ל-13 סטודנטיות, מפתח תקווה, ראש העין, אריאל ואלעד. אגב, את המלגות, בסך 2000 ש"ח כל אחת, העניקה יו"ר נעמ"ת במרחב, זהבה מנצור.
 
בתמונה: זהבה מנצור
תאריך: 11/10/2011
גיליון: 807
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il