10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
גשמי ברכה
מאת: יהורם אלוני
כבר כמה שבועות שאנחנו מתפללים לטיפה של גשם. העובדה שאנחנו נמצאים בחודש דצמבר- טבת ולא זכינו לגשמי ברכה הביאה את רבני ישראל להכריז על יום תפילה להורדת גשמים.

התפילה התקיימה בכותל המערבי, בבתי הכנסת ובכל מקום בארץ. השבוע זה הגיע ובגדול. הסופה אומנם הייתה רק יומיים אבל לפי הערכת החזאים, הגשם שירד במשך היומיים האחרונים השלים פער של חודשיים שנוצר בגלל היובש בחודשיים האחרונים. גם העיר ראש העין זכתה לגשמי ברכה והכבישים הוצפו אבל לשמחתנו לא דווח על נזקים כפי שקרה בערים אחרות. מסיור שערכנו ברחובות ראש העין עולה תמונה מרהיבה ביופייה: מרבית הכבישים מנוקזים פרט לשכונת רמב"ם שעדיין ממתינה לשיפוץ הכללי כפי שהבטיחו בעירייה. תשתיותיה של שכונת רמב"ם הנחשבת לאחת מהוותיקות בעיר, הוזנחו במשך שנים. על פי העירייה, השכונה תשודרג בקרוב בעלות של מיליוני שקלים. שדרוג השכונה בדומה לשכונות נוספות בעיר, יתבצע עפ"י שלבים ולפני תוכנית העבודה. העירייה מציינת כי שכונת רמב"ם נמצאת בסדר עדיפות גבוה לשדרוג כולל, שישנה את פני השכונה מהקצה אל הקצה.

יש לציין שלאורך כל חודשי החורף, כחלק מהיערכות לגשמים, מנוקים כל הניקוזים בעיר. אולם, לפעמים במזג אוויר סוער וגשמים חזקים כפי שהיה השבוע נסחף לעיתים לכלוך ממי הגשמים שסותם את הניקוזים. במקרים כאלו, עובדי אגף שפ"ע יוצאים למקום בזמן אמת ותחת מזג אוויר סוער פותחים את הניקוזים ומאפשרים למים להמשיך לזרום.

הבהרה: בגיליון הנוכחי - פורסמו תמונותיו של הצלם טל קרת, המתעדות את ההצפה ברחוב חותמי המגילה. נפלה טעות והתמונות פורסמו תחת שמו של אדם אחר. עיתון 'אינדקס אובייקטיבי' מתנצל על כך.
תאריך: 16/12/2010
גיליון: 765
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il