10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מכתב האיום התגלה כגימיק שיווקי
מאת: יהורם אלוני
מה לא עושים בשביל לשווק מוצרים? חברת 'כרמית' שלחה 'מכתבי אהבה' בעלי גוון מאיים לחברות כנסת. ח''כ מירי רגב, תושבת העיר, לא אהבה את זה והתלוננה במשטרה.

ח"כ מירי רגב, תושבת העיר, הגישה בשבוע שעבר אתמול תלונה במשטרה נגד חברת הממתקים 'כרמית' על הטרדה.

במכתב שנשלח לח"כ רגב ביקש 'הכותב' לקיים עמה קשר רומנטי ואף איים להגיע אליה אם לא תיצור איתו קשר. שוטרי תחנת משטרת ראש העין לא לקחו סיכונים והחליטו לזמן את נציגי החברה לחקירה. לאחר חקירה התברר כי המכתב שנשלח לח"כ מירי רגב היה מכתב שיווקי שנשלח לחברות כנסת נוספות ו'המטריד' למעשה הוא בעצם ממתק אותו מייצרת החברה. מכתב מעין זה נשלח גם לחברת הכנסת ציפי חוטובלי שהעדיפה להעביר את המכתב לקצין הכנסת.

במכתב נאמר: "תסלחי לי שאני ישיר. זה כבר כמה ימים שאני מחפש את המילים הנכונות ולא מוצא. האמת היא שמעולם לא פניתי כך למישהי, אבל בברנז'ה מספרים עלייך שאת מוכנה לנסות דברים חדשים. אני גם יודע שעדיין לא יצא לנו להיפגש, אבל אני הולך להיות הרבה בסביבה. אז תרשי לי להציג את עצמי. אני אולי נראה מתוק מבחוץ, אבל בפנים אני עלול להפתיע אותך. ממש שילוב מנצח וכמו שאת רואה אגו לא חסר לי. ראיתי אותך בהפסקת צהריים, כמהה למשהו חדש, מקורי ובלתי צפוי ומאז אני כבר מדמיין את הפגישה שלנו. לא יכול לחכות. בואי ניפגש על קפה, לצהריים או לפגישה מסוג אחר לגמרי בערב...". בהמשך המכתב מספק ה'כותב' המאוהב קישור לדף פייסבוק וחותם במילים: "אבל תזכרי, גם אם לא תבואי, אני כבר אגיע אלייך".

חברת הכנסת רגב אמרה השבוע ל'אינדקס': "מדובר בשיווק הגובל בחוסר טעם. לדעתי זאת חוצפה וגועל נפש. עד לאיזה רמה אנשים מוכנים לרדת כמה לשווק מוצר?" ח"כ רגב הודיעה כי היא מחכה לסיום החקירה במשטרה והיא מתכוונת להעלות הצעת חוק שתמנע הישנות מקרים כאלו "נגד הטרדת נשים שהפכה להיות כלי שיווק ובמה תקשורתית לשיווק".  

מחברת 'כרמית' נמסר בתגובה: "מדובר בקמפיין הומוריסטי במסגרתו נשלחו למאות מעצבי דעת קהל מכתבים, בתוכם יש את שם המוצר החדש "אגו", בייגלה מצופה שוקולד. מטרת מכתבים אלו הייתה להפנות את הקוראים לקמפיין פייסבוק פרסומי למוצר החדש, בו חשפנו מוצר לראשונה באמצעות הפייסבוק. כחברה העובדת יד ביד באופן שוטף עם עמותות חברתיות רבות, הדבר האחרון שרצינו הינו לגרום למישהו תחושה לא נעימה, ולכן אם חלילה מישהו נפגע מהקמפיין, כמובן שאנו מביעים את התנצלותנו הכנה".

סגן מפקד התחנה, רב פקד ברק מרדכי, מסר לנו בתגובה: "חקרנו את הנושא ומאחר ואין כאן עניין פלילי סגרנו את התיק".

תאריך: 16/12/2010
גיליון: 765
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il