08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
תקף את ראש העיר ונעצר
מאת: יהורם אלוני
המשטרה עצרה בשבוע את תושב העיר בחשד לתקיפתו של ראש העירייה משה סיני.
משטרת ראש העין עצרה את תושב העיר כבן 46 בחשד שתקף את ראש העירייה משה סיני ואת עוזרו, ואיים עליהם במהלך הקפות השניות שנערכו בפארק 'לב העיר.
מבדיקה שערכנו עולה כי ראש העירייה משה סיני ועוזרו עומר רצון, הגיעו לאירוע ההקפות השניות שנערכו במוצאי שמחת תורה בפארק 'לב העיר'. את האירוע ארגנה המחלקה לתרבות תורנית בעירייה יחד עם חברי מועצה נוספים. במהלך ההקפות ניגש תושב העיר כבן 46 לראש העירייה משה סיני ולעוזרו עומר רצון ותקף אותו. כוחות הביטחון שהיו במקום עצרו את החשוד. החשוד הובא לבית המשפט 'השלום' בפתח תקווה שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בטענה כי נשקפת סכנה מהחשוד וישנו חשש לשיבוש מהלכי החקירה להדחת עדים. הרקע למעשה, אומרים במשטרה, הוא כוונת העירייה לפנות את החשוד ממבנה ישן אליו פלש.
סגן מפקד התחנה רב פקד אסף זילברשטיין מסר ל'אינדקס אובייקטיבי': "במוצאי שמחת תורה התקבלה תלונה מראש עיריית ראש העין, מר משה סיני, על כך שבעת אירוע ההקפות השניות נדחף על ידי תושב ראש העין כבן 46. בעקבות התלונה, נעצר החשוד באותו ערב ומעצרו הוארך בבית המשפט עד ליום ראשון הקרוב. משטרת ראש העין מתייחסת לכל אירוע של אלימות בכלל וכלפי נבחרי ציבור בפרט במלא החומרה והיא תמצא את הדין עם התוקפים".
יש לציין שאין זו הפעם הראשונה שבו ראש העירייה משה סיני מותקף בידי תושבים. להזכירכם את חבל התלייה שהונח על גדר ביתו לפני מספר שנים ולאחר מכן התקיפה במהלך מסיבת הסיום של תלמידי בית הספר 'נתיבות משה' בפארק 'נחשונים' וכן את כתובות הגרפיטי שנכתבו במרכז המסחרי.
ראש העירייה משה סיני אינו לבד. גם סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט רזיאל אחרק הותקף על ידי גורם אנונימי לפני מספר חודשים, שהשליך רימון כשרק ילדי סגן ראש העיר היו בבית. בעקבות מידע מודיעיני שהגיע למשטרה הצמידה המשטרה לרזיאל אחרק אמצעי עיקוב כבר לפני מספר חודשים ותוגברה האבטחה סביב ביתו.
מהעירייה נמסר בתגובה: מיד עם סיומם המוצלח של אירועי תימנה בחוה"מ סוכות נערכה חגיגת ההקפות השניות בפארק לב העיר בנוכחות שיא של למעלה מ: 3000 איש תושבים ואורחים. את התחושה החיובית של האירוע לא הצליחה להעיב תקרית, כאשר במהלכה תושב העיר, נגדו מנהלת העירייה הליכים משפטיים לפינוי מבנה ציבורי, ניסה לתקוף את ראש העיר במהלך ההקפות ואיים עליו. התושב נעצר ע"י משטרת ישראל וזו תדרכה את ראש העיר בכל נושא הגברת האבטחה עליו".
תאריך: 27/10/2011
גיליון: 808
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il