08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
סובלים מרעשים
מאת: יהורם אלוני
תושבים המתגוררים ברחוב רש''י מתלוננים על רעש שנוצר ככל הנראה כתוצאה ממכסי הביובים שלא תואם עם גובה הכביש.
תושבים המתגוררים ברחוב רש"י פנו לאחרונה לאגף ההנדסה ולגורמים המוסמכים בעירייה כדי לטפל במכסי הביובים שנעשו לאחרונה ברחוב במסגרת השיפוצים שנעשו. לדברי התושבים "מכסה הביובים הוא גבוה מהכביש ויוצר רעש בכל שעות היום והלילה". התושבים טוענים כי בעירייה מודעים למפגע שכן התושבים פנו בעבר לעירייה בנושא, אולם עד היום טרם נפתרה הבעיה.
פרויקט רחוב רש"י נסלל באוגוסט 2008 ובמהלכו שודרג הרחוב שכלל מדרכות חדשות, מפרצי חנייה, החלפת קו ביוב, ביצוע ניקוז לאורך כל הרחוב, מעגל תנועה בצומת הרחובות שילה- רש"י ותאורה חדשה. לטענת התושבים איתם שוחחנו השבוע, "מכסי הביוב ככל הנראה לא תאמו את גובה הכביש", ולטענתם "הרכבים שחולפים על גבי המכסים יוצרים רעש מחריש אוזניים הבא לידי ביטוי בשעות הלילה".
כזכור, לפני כשלושה שבועות התפרסמה כתבה בעיתון 'אינדקס אובייקטיבי' שעסקה בנושא של רחוב רש"י אשר לטענת התושבים "השיפוצים נמשכים מזה ארבעה חודשים ללא כל סימן שהם מסתיימים בזמן הקרוב למורת רוחם של התושבים". מפניות שהגיעו למערכת עיתון 'אינדקס אובייקטיבי' עולה כי השיפוצים מפריעים במיוחד לאוכלוסייה המבוגרת. חלק מהפניות ציינו כי במקרים מסוימים, העבודות מלוות ברעש הטורד את מנוחתם של תושבי הרחוב. להגנת החברה הכלכלית והעירייה, יש לציין כי העבודות מסתיימות עד השעה חמש כך שאין בעיות רעש בשעות הערב.
מתאגיד המים העירוני 'עין אפק' נמסר בתגובה: "בעקבות התלונה על מכסה הביוב רועש ברחוב פנה התאגיד לקבלן שהועסק על ידי החברה הכלכלית בהקמת המערכות ברחוב. הקבלן הודיע כי יתקנו את התקלה בתוך שבועיים. התאגיד מביע את צערו על התקלה ויוודא כי אכן הקבלן יתקן את התקלה בזמן שהובטח".
תאריך: 27/10/2011
גיליון: 808
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il