08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
ההורים מאיימים בהשבתה
מאת: יהורם אלוני
הורים לתלמידי בית הספר 'נתיבות משה' מאיימים בשביתה במחאה על הסחבת בבנייתו של בית הספר.
הורים לתלמידי בית הספר 'נתיבות משה' בעיר מאיימים להשבית את הלימודים במחאה על הסחבת בבנייתו של בית הספר שאמור להיבנות ברחוב יהודה הלוי סמוך למועדון 'החלוץ' בעיר.
כזכור, לפני כחודש ימים פורסמה כתבה בנושא 'העירייה מתעכבת והתלמידים סובלים' שבו נכתב כי הורים לתלמידי בית הספר זועמים על הסחבת בבנייתו הקבע של בית הספר. "הסחבת בבנייתו של בית הספר 'אלומות רחל', השייך לרשת 'נתיבות משה' מעוררת כעס ותרעומת בקרב הורים לתלמידי בית הספר "העירייה מתעכבת והתלמידים סובלים" טענו ההורים.
בית הספר 'אלומות רחל' השייך לרשת 'נתיבות משה' החרדי שהוקם לפני למעלה מ- 10 שנים על ידי קבוצת הורים מונה למעלה מ- 200 תלמידים. בית הספר שוכן נכון לעכשיו בבנין ארעי ובעקבות זאת, לתלמידים אין אולם אירועים ואין מגרשי משחקים לתלמידים.
יש לציין שמשרד החינוך כבר אישר לפני מספר חודשים תקציב בסך תשעה מיליון ₪ עבור בניית מבנה קבע לבית הספר 'נתיבות משה' ובאגף ההנדסה בראשותו של סגן ראש העירייה, רזיאל אחרק, כבר גיבשו צוות מקצועי כדי לתכנן את המבנה המפורט של בית הספר 'נתיבות משה' לשמחת ההורים והתלמידים אולם לטענת ההורים "דיבורים לחוד ומעשים לחוד".
מיכאל מלמד, חבר מועצת העיר אשר הוא בעצמו הורה לתלמיד וממייסדי בית הספר מסר לנו השבוע "להורים קצה נפשם בסחבת של העירייה בכל מה שקשור לבנייתו של בית הספר". מלמד, מודיע כי בכוונתו ובכוונת הורים נוספים להשבית את מערכת הלימודים בבית הספר ולהפגין מול משרדי העירייה.
מהעירייה נמסר בתגובה: "כל השבתה תעניש את התלמידים והיא תהיה צעד מוזר לחלוטין. העירייה היא זו שהשיגה את הכספים לבניית ביה"ס, והיא מתכננת אותו באופן מקצועי, בלוח זמנים מהיר ככל האפשר, על פי תכנון ראוי, הוצאת מכרז חוקי והקפדה על כל המרכיבים הקשורים להקים ביה"ס ראוי לתלמידים. יצוין כי ראש העיר מקבל שבחים רבים על פעולתו להשגת משאבים לבית הספר החדש והוא מקפיד על כך שהבינוי ייעשה באופן המקצועי ביותר, וגם אם יידרש לכך זמן, ללא קיצורי דרך שסופם עלול להיות בעוכרנו. בכל מקרה, בימים האחרונים הושלם הליך בחירת הקבלן, ועם השלמת תליך ההתקשרות יותחל בבצוע שלב א' ע"פ התקציב שאושר".
תאריך: 27/10/2011
גיליון: 808
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il