19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
מדליית זהב לרוני יוסטר
מאת: יהורם אלוני
בתחרות חתירה שהתקיימה בשבוע שעבר בתל אביב זכתה הספורטאית רוני יוסטר תלמידת חטיבת הביניים 'גוונים' במדליית זהב לאחר שקטפה את המקום הראשון בתחרות.
כזכור, בחודש מאי 2011 זכתה רוני יוסטר באליפות הארץ בחתירה לגילאי 11-14 וכבר אז הצהירה יוסטר כי מבחינתה 'השמיים הם הגבול' בכל מה שקשור להישגים ספורטיביים. בשבוע שעבר זכתה שוב רוני יוסטר במדליית זהב לאחר שקטפה את המקום הראשון בתחרות שהתקיימה בתל אביב.
רוני יוסטר, תלמיד מצטיינת בחטיבת הביניים "גוונים" ויו"ר מועצת התלמידים, היא אלופת הארץ בחתירה לגילאי 11-14 ושואפת להגיע לאליפות העולם.
לעולם ספורט החתירה התוודעה רוני במהלך טיול משפחתי כאשר רוני ואמה הציצו במרכז החתירה שבמקום והתלהבו. מאז, חותרת רוני את דרכה לפסגה. במהלך ראיון שערך 'אינדקס אובייקטיבי' עם רוני בחודש מאי 2011 הצהירה רוני כי השאיפה שלה
"להגיע כמה שיותר רחוק". על התמודדות עם הפסדים? אומרת רוני "כשאני לא מנצחת זה מדרבן אותי להשתדל יותר בפעם הבאה ולנצח. אני לא אדם שמרים ידיים, אם אני רוצה משהו אני אהפוך את העולם כדי להשיגו. יש לי מאמן מדהים, משפחה מדהימה והם מעודדים ותומכים בי לאורך כל הדרך".
משפחתה של רוני עושה מאמץ גדול להשקיע בהתפתחותה הספורטיבית הכולל הוצאות של רכישת סירה מיוחדת, משוטים ובגדים מתאימים ולממן מאמן שהגיע מחו"ל והכול כדי לעודד את רוני לנצח בחתירה. התוצאות כבר מדברות בעד עצמן: אחרי שבשנה שעברה זכתה רוני להיות סגנית אלופת הארץ, השנה היא האלופה וזוהי רק ההתחלה. את אימוני הכושר שלה רוני עושה במכון הכושר 'באלאנס'.
תאריך: 03/11/2011
גיליון: 809
עמוד: 34
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il