08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
''למה לחכות שיקרה אסון''?
מאת: יהורם אלוני
למרות פניות חוזרות ונשנות של תושבי רחוב חזון איש לגורמים המוסמכים בעירייה ולמשטרה לפתור את בעיית התחבורה ברחוב, טרם נמצא פתרון לבעיה זו. לתושבים זה כבר נמאס.
בעיות תחבורה קשות ברחוב חזון איש. התושבים המתגוררים ברחוב מוצאים את עצמם כמעט בכל יום שישי מתמודדים מול בעיות תחבורה קשות, ולפעמים הדבר מגיע לידי תגרת ידיים וזאת כתוצאה מאוזלת ידה של העירייה והמשטרה שלא עושים מאומה לנסות ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד.
המדובר ברחוב צר וחד סטרי המאכלס בתוכו שני בתי ספר המכילים מאות תלמידים, ארבעה גני ילדים, ושני ישיבות 'אור זרוע' ו-'משכן משה'. יש לציין כי ברחוב ממוקם גם השוק העירוני ומאות המבקרים המגיעים לשוק יוצרים פקק תנועה אדיר הגורם לנהגי ההסעות שאמורים לאסוף את התלמידים, לחסום את התנועה. ביום שישי האחרון נמנע אסון כבד כאשר תלמיד שרץ כדי להשיג את ההסעה כמעט ונדרס על ידי רכב חולף. "למה לחכות שיקרה אסון", אומרים ההורים אשר החלו בהחתמת עצומה נגד הגורמים המוסמכים בעירייה ונגד המשטרה שלא אוכפת את תמרור 'אין כניסה' המוצב ברחוב. לדברי התושבים, "השלט האוסר כניסת רכבים לרחוב בימי שישי הוא רק מחמיר את בעיית התחבורה ברחוב משום שרכבי ההסעה של התלמידים נאלצים לחנות בצד ימין ותושבי הרחוב חונים בצד שמאל כך שלמעשה הרחוב נשאר סגור".
לנו נודע כי התושבים פנו בעבר לאגף התנועה בעירייה ולמשטרה אולם הנושא לא נפתר. אחד התושבים מסר לנו כי "הנושא ידוע לכל הגורמים בעירייה וגם המשטרה יודעת מהנושא אולם לצערנו אין לאף אחד פתרון". לדברי התושבים "הנושא עלה עוד בתקופתו של ראש העירייה הקודם יגאל יוסף, רק חבל שנותנים לציבור התושבים לשבור את הראש". התושבים טוענים "למרות הפניות ההולכות וחוזרות לעירייה שום דבר לא נעשה". מסיור שערכנו במקום ראינו ילדים רצים מתחת לגלגלי המכוניות הנוסעות והדבר מהווה סכנה גדולה לתלמידי בית הספר. אחד מנהגי חברת ההסעות מסר לנו כי "החברה פנתה מספר פעמים לעירייה ולגורמים המוסמכים כדי למצוא פתרון לנושא אולם נכון להיום טרם נעשה דבר".
מפקד תחנת משטרת ראש העין, ירון קלדס, מסר לנו בתגובה: "הנושא נבדק ויטופל בהתאם".
מהעירייה נמסר בתגובה: " שני הנושאים יובאו לדיון בוועדת התנועה הקרובה במטרה לאשר תוספת שני פסי האטה ברחוב חזון איש והצבת תמרור: איסור פניית פרסה ברחוב שלמה המלך-פינת האצ"ל."
תאריך: 03/11/2011
גיליון: 809
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il