08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
תובע מעיריית ראש העין 3 מיליון ₪
מאת: יהורם אלוני
תביעה בסך כ-3 מיליון ₪ הוגשה נגד עיריית ראש העין על ידי קטין שבהיותו בן 5 נפל מגג מקלט מגובה 3 מטרים. הנפילה מהגובה האמור הביאה לפגיעה נוירולוגית קשה בראשו של הקטין, כיום בן 17, ומומחה רפואי קבע לו נכות צמיתה בשיעור של 30%.
על פי כתב התביעה שהוגש באמצעות עו"ד כרמי בוסתנאי, עולה כי בתאריך 18/4/1999 שיחק הילד בגן ציבורי ברחוב אבן עזרא בראש העין. מדובר בגן משחקים אשר בו מצויים מתקני שעשועים המיועדים למשחקי ילדים.
בסמוך לשטח הגן, קיים מבנה המשמש למקלט ציבורי בנוי בגובה של כ-3 מטר. לגג המבנה לא היה מעקה והגישה אליו הייתה חופשית דרך שיפוע, דמוי מגלשה, עליו עלו וירדו הילדים, כאילו היה מתקן שעשועים לכל דבר. כך עשה גם הילד, שבזמן שהיה על הגג ובהעדר מעקה סביב, נפל לפתע מהגג מגובה של 3 מטרים וכתוצאה מכך, נחבל באופן קשה ביותר בראשו. ממקום התאונה וכשהוא סובל מאובדן הכרה, פונה הילד לבית חולים שניידר, שם אושפז עד ה-25/4/99. הפגיעה הקשה בראשו של הילד הביאה נזקים נוירולוגים שונים, פיזיולוגיים ומנטליים ונזקק לטיפול פסיכולוגי ושיקומי, על פני השנים. נכון להיום, 12 שנה לאחר התאונה ועם התגבשות הנזק, מומחה רפואי קבע לו נכות נוירולוגית צמיתה של 30%. בכתב התביעה נטען גם כי נכותו התפקודית והפגיעה בכושר השתכרותו הינם גבוהים מכל נכות רפואית קיימת ו/או העשויה להיקבע לו.
יודגש כי לאחר התאונה,הזדרזה העירייה וחסמה את הגישה לגג המבנה והקימה גדר סביב השיפוע, באופן שאינו מאפשר עלייה אל גג המבנה. למותר לציין כי אילו כך פעלה העירייה מבעוד מועד, לא הייתה מתקיימת סכנה של נפילה מגובה הגג והתאונה לא הייתה נגרמת.
מהעירייה נמסר בתגובה: "כל תביעה מטופלת על ידי הרשות המקומית ויועציה המשפטיים במקום המיועד לכך- בית המשפט. מכל מקום, לעירייה לא הגיע כל מסמך כתוב בנושא וככל שתומצא לה תביעה תינתן תגובת העירייה במסגרת ההליכים המשפטיים"
 
בתמונה: עו"ד כרמי בוסתנאי
תאריך: 03/11/2011
גיליון: 809
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il