19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
המחדל
מאת: יהורם אלוני
אין זו הפעם הראשונה שמשחקי הליגה בכדורסל בראש העין מופסקים בשל דליפת גשם מהגג של היכל הספורט, אשר מסכנת בהחלקה את השחקנים

אין זו הפעם הראשונה שמשחקי הליגה בכדורסל בראש העין מופסקים בשל דליפת גשם מהגג של היכל הספורט, אשר מסכנת בהחלקה את השחקנים. להזכירכם, לפני כשנתיים דלף גשם מהגג בהיכל הספורט "שבזי" באמצע משחק ליגה חשוב והשופטים החליטו להפסיק את המשחק, לקול מחאות השחקנים והקהל. מלבד הפסקת המשחק שהיא עצמה מהווה עוגמת נפש, נאלצה הקבוצה לקיים משחק נוסף, דבר שכרוך בהוצאות רבות. הנהלת האגודה נקנסה על ידי איגוד השופטים וזאת בשל העדר אולם חילופי. השבוע שוב קרה מקרה דומה בהיכל הספורט ע"ש רבין וזאת לאחר שבאמצע המשחק בין הקבוצה הבוגרת לקבוצת מכבי קריית גת דלף גשם. השופטים הפסיקו את המשחק ואב הבית, שמואל ישועה, עשה מאמצים רבים עד שהצליח לתקן את מקור הדליפה. גם הפעם אולם חילופי לא היה בנמצא משום שגם בהיכל הספורט "שבזי" הייתה דליפה של גשם. צמד השופטים התחשב בהנהלת האגודה והמתין עד לתיקון התקלה. הקהל שהמתין קרוב ל- 40 דקות הגיב בכעס: "מדוע לא דואגים לנקות את ארובות המרזבים לפני בואו של החורף?"

מהעירייה נמסר בתגובה: "מרבית גגות אולמות הספורט בארץ עשויים מחומר "איסכורית" (באורך ממוצע של עשרות מטרים)ולמרות שהם נמצאים כתקינים בבדיקתהקיץ, מתברר לעתים בדיעבד כי קיימת זליגת מים מקומית ממקום סמוי. כך קרה גם בגג של האולם ב"רבין". בכל מקרהאבות הבית של אולמות הספורט קיבלו אישור מיידי להזמין איש מקצוע לטיפול בנזילה. נזילות מים בעת גשמים קורות גם בבתי מגורים שעברו בדיקה ואיטום, כך שבכל מקרה שהנושא מתגלה- הוא מתוקן".

תאריך: 16/12/2010
גיליון: 765
עמוד: 36
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il