09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
מלמד נגד המנכ''לית
מאת: יהורם אלוני
חבר מועצת העיר מיכאל מלמד יוצא במכתבו לראש העירייה משה סיני נגד נוכחותה של מנכ''לית העירייה בישיבות הוועדה לתכנון ובנייה.
חבר מועצת העיר וחבר ועדה לתכנון ובנייה מיכאל מלמד שיגר השבוע מכתב מחאה לראש העירייה משה סיני וליועצת המשפטית של העירייה הגב' פרומה פורת נגד השתתפותה של מנכ"לית העירייה, אירית נתן בישיבות ועדת המשנה לתכנון ובנייה. לטענת חבר המועצה מיכאל מלמד "השתתפותה בישיבות הוועדה לתכנון ובנייה אינן חוקיות".
במכתב כותב מלמד "לאחרונה נודע לי כי השתתפותה של הגברת אירית נתן בישיבות ועדת המשנה אינן חוקיות וזאת על פי חוות דעת מקצועית שקבלתי". לטענת מלמד וכפי שמציין במכתבו "החמור מכך, שבישיבות שנכחתי, הגברת נתן הביעה את דעותיה מבלי שנתבקשה. יש חשש שנוכחותה בישיבות הוועדה משפיעות ומטילות אימה על הגורמים המקצועיים הנוכחים בחדר הישיבות". "יתרה מכך", כותב מלמד "הגברת נתן, נשארה בדיונים סגורים של הוועדה גם לאחר שמיעת ההתנגדויות וגם כאן הביעה את דעתה".
מלמד מבקש מהיועצת המשפטית של העירייה הגב' פרומה פורת לבדוק את ההתנהלות הזו של המנכ"לית כי "התנהלות זאת מסכנת ופוגעת בהחלטות הוועדה עד כה". בסיום מכתבו מבקש מלמד כי הגב' אירית נתן, מנכ"לית העירייה תמנע מלהשתתף בישיבות הוועדה.
מלמד אמר השבוע ל'אינדקס אובייקטיבי' "בעבר כבר התרעתי מול היועץ המשפטי של העירייה מר משה כהן בדבר השתתפותה של המנכ"לית אירית נתן לגבי השתתפותה בישיבות ועדת המשנה לתכנון ובנייה שלעניות דעתי היא בלתי תקינה ועבירה על סדרי מינהל תקין. לצערי הרב, לא נשמע קולו בבירור של מר משה כהן בסוגיה זו. החמור מכך, התנהלותה, התערבותה וניסיונה להשפיע על חברי הוועדה להצביע לכאורה בעד או נגד גם בהתנגדויות של תושבי ראש העין היקרים לנו".
חבר מועצה בכיר הוסיף לנו השבוע כי "הגיע הזמן שהגב' נתן תדע את מקומה ותבין כי החוק או הסדר והמינהל התקין עולה על כולם. אני מצפה מחברי המועצה מהקואליציה ומהאופוזיציה שיפעלו בבגרות ובנחישות ויכבדו את מעמדם כנבחרי הציבור מול המנכ"לית בכדי לתת יציבות למועצת העיר".
מהעירייה נמסר בתגובה: "המכתב שראש העיר קיבל מקומם מאוד, שכן הוא מופנה אישית בטענות מוזרות למנכ"לית העירייה ומזכיר נשכחות, ימים אפלים בהם גורמים פוליטיים עסקו בניגוח הדרג המקצועי בעיר. ימים אלו חלפו מהעולם ולא יחזרו יותר בעיר. לגופו של עניין, ראש העיר מברך על השתתפותה של מנכ"לית העירייה בישיבות אלו ועומד על זכותה להביע עמדתה ותפיסתה בכל נושא עירוני, והיא תמשיך להשתתף, לתרום ולסייע בכל תחומי עבודת העירייה. יש לציין כי עפ"י חוות דעת של היועצת המשפטית ויועמ"ש הוועדה המקומית לתכנון ולבניה, אין כל מניעה מהשתתפות המנכ"לית בישיבות הוועדה, יתר על כן, בנושאים חשובים, דווקא נוכחותה חיונית ואינטגרלית לעבודה השוטפת. השתתפותה בוועדה זו חוקית לחלוטין וראש העיר והיא בסמכות ובאישור ראש העיר, וראש העיר יגן על עובדי העירייה מול כל ניסיון למנוע מהם תפקוד תקין".
תאריך: 10/11/2011
גיליון: 810
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il