09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
החיים בזבל
מאת: יהורם אלוני
למרות פניות חוזרות ונשנות של תושבים מרחוב המתמיד לעירייה ולאגף שפ''ע לטפל במפגע הנמצא בשטח הציבורי בשכונתם לא נעשה דבר.
תושבים המתגוררים ברחוב המתמיד בעיר מתלוננים כי למרות הבטחת העירייה לטפל בנושא פסולת הבניין ברחוב, טרם נעשה דבר. לטענת התושבים הם פנו מספר פעמים לאגף שפ"ע בעירייה כדי לטפל במפגע הנמצא בשטח הציבורי הסמוך לשכונתם אך לטענתם שום דבר לא נעשה.
מדובר בשטח ציבורי הנמצא ברחוב המתמיד ואשר לטענתם הפך לאתר פסולת של קבלנים העובדים בעיר. התושבים טוענים כי עפ"י התוכנית המקורית השטח נועד להיות גן שעשועים אולם לטענתם "קבלנים של העירייה הפכו את המקום לאתר פסולת אחד גדול החל מחומרי בניין ועד אבנים משתלבות". יתרה מכך עוד אומרים התושבים כי "המשאיות או הטרקטורים מגיעים למתחם בשעות הערב ומפרקים את הסחורה והדבר מטריד את מנוחתם. לפעמים הדבר כרוך בסכנת נפשות". התושבים עצמם פנו מספר פעמים לעירייה ולאגף שפ"ע בעירייה ולדבריהם טרם נענו. התושבים מאיימים שבמידה ולא תיענה פנייתם, הם יפנו למבקר המדינה שיחקור מדוע התוכנית המקורית של גן שעשועים לא מומשה ושיוציא צו פינוי לכל אתר הפסולת הנמצא בשכונתם.
כשפנינו לעירייה בחודש יולי 2010 טענה העירייה בתגובתה כי "אין המדובר בפסולת בנייה אלא בחומרי בנייה המשמשים את קבלן אחזקת התשתיות של העירייה ואת קבלן אחזקת מים וביוב של התאגיד. הקבלנים מניחים שם חומרים לשימוש שוטף, מידי מס' שבועות מנקים את השטח וזה לטובת עבודות דחופות בעיר. העירייה בודקת בימים אלה מקום חלופי לאחסנת חומרי הבנייה של הקבלנים. חשוב לציין כי הועברה הנחייה לקבלנים לשמור על סביבה נעימה עם מינימום חומרי בנייה בשטח. בכל מקרה לא נאפשר ריכוז של פסולת בנייה במקום". כעת טוענת העירייה בתגובתה: " השטח המדובר פונה כמעט מכל שאריות חומרי הבנייה. המקום מיועד לבניית בית ספר, שתתחיל בקרוב וממילא לא יוכל לשמש עוד את העירייה. אנו מאתרים מקום אחר שלא יהווה מפגע".
תאריך: 10/11/2011
גיליון: 810
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il