09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
דרגה שש
מאת: יהורם אלוני
המשטרה העלתה את השמירה על רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה לדרגה הגבוהה ביותר. רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה מסר בתגובה: ''כל ניסיון של מאן דהו לעצור בעדינו להמשיך ולהוביל את ראש העין להישגים, הינו ניסיון כושל''.
בעקבות מידע מודיעיני על הכוונה לפגוע ברזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה, החליטה המשטרה להעלות את כוננות השמירה לדרגה הגבוהה ביותר. בעקבות כך הצמידה המשטרה לרזיאל מכשיר איתוראן עם לחצן מצוקה, בדיקת המכוניות ופטרולים סמויים וגלויים ליד ביתו. נכון להיום המשטרה לא יודעת מי השליך את רימון ההלם לביתו של סגן ראש העירייה רזיאל אחרק לפני מספר חודשים.
כזכור, בחודש ינואר 2011 החריד פיצוץ עז את תושבי רחוב חזון איש בעיר לאחר שאלמונים השליכו רימון הלם לחצר ביתו של רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט. למרבה המזל, איש לא נפגע ולא נגרם כל נזק. ילדיו של רזיאל ששהו באותה עת בבית, נבהלו מעוצמת הפיצוץ ומיד הזעיקו את המשטרה. כוחות משטרה הגיעו למקום וגבו עדויות מבני הבית.
מסע ההפחדה נגד רזיאל אחרק, החל עוד לפני מספר שנים כשאלמונים כתבו כתובות נאצה על קירות ביתו ונמשך באיומים באמצעות הדואר האלקטרוני שלו והסתיים בהשלכת רימון ההלם במוצאי השבת.
אחת ההשערות שבגינה מנסים אלמונים לפגוע ברזיאל, היא העובדה כי רזיאל מופקד על תיק ההנדסה בעירייה ועברייני בנייה שאינם מרוצים מתפקודו מעוניינים לפגוע בו. במסגרת תפקידו, אחראי רזיאל גם על נושא הטיפול בפולשים לא חוקיים לשטחים ובמפצלי הדירות ללא אישור, תפקיד בהחלט רגיש מאוד.
מפקד התחנה סנ"צ ירון קלדס מסר לנו כי התיק של רזיאל אחרק נמצא בטיפולה של היחידה המרכזית של המשטרה ובשלב זה אין התפתחויות. סנ"צ קלדס סירב לפרט מדוע הוחלט על רמת הכוננות והוסיף "אנחנו מבצעים פעולות סמויות וגלויות ועושים הכול כדי שלא יקרה לו כלום".
רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה מסר בתגובה: "כל ניסיון של מאן דהו לעצור בעדינו להמשיך ולהוביל את ראש העין להישגים, הינו ניסיון כושל. נבחרתי כשליח ציבור לייצג את תושבי העיר לדאוג ולשמור על נכסיהם ומשאביהם לכך אפעל ללא רתע. אני מגנה כל הידברות אלימה שבסופה אינה משיגה מאומה".
מהעירייה נמסר בתגובה: "לעירייה אין כל מידע באשר לסיבות הקשורות לתגבור האבטחה על רזיאל אחרק והיא רואה בחומרה כל מעשה של אלימות, מילולית או פיזית, ומגנה בתוקף כל מעשה כזה מול נבחרי ציבור ועובדי עירייה. בנושא הגברת האבטחה- יש לפנות ישירות לתחנת המשטרה".
 
בתמונה: רזיאל אחרק.
תאריך: 10/11/2011
גיליון: 810
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il