09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
תקציב 2012 של ראש העין יוצא לדרך
מאת: יהורם אלוני
תקציב 2012 יובא ככל הנראה לאישור מליאת מועצת העיר בתחילת חודש ינואר 2012. הגזבר, רחבעם חיים: ''התקציב ייתן מענה לכל דרישות התושבים''.
בימים אלה נשלמות ההכנות להכנת התקציב לשנה הבאה והבאת אישורו לדיון במליאת מועצת העיר בתחילת חודש ינואר 2012. עפ"י המסתמן תקציב 2012 יעמוד השנה על סך 245 מיליון ₪, 6 מיליון ₪ יותר מתקציב של השנה שעברה שעמד על כ- 239 מיליון ₪.
בימים האחרונים נערכו דיונים בהנהלת מועצת העיר על נושא תקציב 2012 כאשר גזבר העירייה רחבעם חיים, פורס בפני חברי מועצת העיר את התקציב וחלוקתו לפי אגפי העירייה. יש לציין כי במהלך הדיונים על התקציב, זוכה גזבר העירייה רחבעם חיים לדברי שבח מחברי מועצת העיר הן מהקואליציה והן מהאופוזיציה ואין ספק כי פרס משרד הפנים שהוענק לעירייה על ניהול תקין, הגיע הרבה בזכותו. "המטרה בתקציב 2012 הוא לתת ככל שניתן מענה לכל הדרישות של חברי מועצת העיר מחזיקי התיקים על מנת שיתנו שירות טוב לתושבי העיר", אומר הגזבר השבוע ל'אינדקס אובייקטיבי'. עפ"י הנתונים שבידינו עולה כי המרוויחים העיקרים מהתקציב 2012 הם אגף החינוך ואגף שפ"ע שיקבלו נתח מכובד מהתקציב. חברי מועצה גם מסיעות הקואליציה וגם מסיעות האופוזיציה מסרו לנו כי בכוונתם להביא את נושא תקציב 'פסטיבל תימנה' לדיון במליאה שתדון על נושא התקציב "התקציב על הפסטיבל הוא מוגזם מדי ובכוונתנו לבקש בדיון לקצץ משמעותית בתקציב שבסופו של דבר אותו משלמים התושבים" אמרו חברי המועצה.
בניגוד לעבר שבו חששו חברי המועצה מחזיקי התיקים מקיצוץ בתקציבי משרדם, השנה מבשר גזבר העירייה "שלא יתבצעו קיצוצים בתקציב אלא להיפך, אנחנו נשתדל לתת תוספת תקציב למחזיקי התיקים על מנת שיוכלו לתת שירות טוב לתושבים. כמובן שזה מותנה בהכנסות של העירייה". יש לציין כי בדיון בישיבת המליאה בשנה שעברה על תקציב 2011 ובמרבית הדיונים בישיבות הנהלת העירייה שנערכו השבוע נתן הגזבר סקירה מקיפה על התקציב ועל כל השינויים העלולים להיגרם מסיבות שונות כגון: הקיצוצים בתקציבי הממשלה לרשויות המקומיות. "אבל למרות הכול", הוא אומר, "כיאה לעיר איתנה עם גוף כלכלי טוב יש צורך לשמור על מסגרת התקציב ולעשות הכול כדי לא לחרוג מהמסגרת". תקציב 2012 יאושר ככל הנראה ברוב קולות.
 
בתמונה: רחבעם חיים, גזבר ראש העין
תאריך: 17/11/2011
גיליון: 811
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il