09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
עיריית ראש העין מעכבת והתושבים סובלים
מאת: יהורם אלוני
תושבים רבים שפוקדים את השוק העירוני בימי שישי מאשימים את העירייה ואת החברה הכלכלית בעיכוב מתן ההיתר לבניית מבנה הקבע עבור השירותים הציבוריים שאמור להיבנות במתחם במקום השירותים הזמנים שהניחה החברה לשימוש אלפי המבקרים בשוק.
כזכור, לפני מספר חודשים פורסמה כתבה בעיתון 'אינדקס אובייקטיבי' כי מבקרי השוק העירוני מתלוננים כי השירותים הציבוריים הממוקמים בתוך השוק העירוני, אינם מספיקים לאלפי האנשים המגיעים בכל יום שישי. לטענתם "השירותים הציבוריים אינם נקיים והדבר גורם לעוגמת נפש רבה ללקוחות בפרט נשים הפוקדות את השוק".
חשוב לציין כי מתחם השירותים בשוק העירוני בראש העין הועבר לידי חברת 'מפעלי תחנות' במצב רעוע שסיכן במידה ניכרת המסכן את מבקרי השוק. בעקבות כך, הוא נסגר באופן מיידי בהוראת מהנדסי החברה ובמקומו הוצבו 6 תאי שירותים ניידים לרווחת המבקרים והסוחרים עד לקבלת היתר מגופי התכנון לבניית מתחם שירותים ציבוריים קבועים. בינתיים הציבה החברה עובד ניקיון במקום הדואג לניקיון השירותים באופן רצוף לאורך כל שעות הפעילות ובמקביל ממתינה למתן ההיתרים לבניית מבנים של קבע.
מהעירייה נמסר בתגובה: "בוועדה המקומית התקבלה בקשה להסדרת נושא השוק. הבקשה לא תאמה במלואה לדרישות מכרז השוק, בעיקר בהיבטים של פיתוח. הוועדה המקומית תיאמה דרישותיה בישיבה משותפת עם נציגי היזמים, נציגי מחלקת שפ"ע, ונציגי החברה הכלכלית. בישיבה זו הוסברו דרישות הפיתוח ליזמים. עם קבלת תכנית מתוקנת ע"פ הסיכום, תאושר התכנית במהירות האפשרית".
תאריך: 17/11/2011
גיליון: 811
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il