09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
צעד וחצי
מאת: מועצת אורנית
בהצבעה של חברי עמותת מועדון הספורט אורנית, התקבלה ברב מוחץ ההחלטה לאשר את יוזמת ראש המועצה המקומית, מר שלומי לנגר, להקים אולם כדורסל במתחם מועדון הספורט.
עם קבלת החלטה זו, יוכלו סוף-סוף שחקני הכדורסל של אורנית, ליהנות מאולם כדורסל מפואר וראוי, וזאת לאחר שנים רבות בהם שיחקו, משך כל עונות שנה, כולל ימי הקיץ החמים, במגרש הכדורסל הפתוח שבישוב. יוזמה זו התאפשרה לאחר שהצליח ראש המועצה לגייס סכום כספי נכבד מהטוטו- ווינר.
בניית אולם הכדורסל מצטרפת להקמת היכל התרבות הנבנה בימים אלו בקריית התרבות והספורט של אורנית. זוהי נקודת מפנה בחייה של אורנית בת ה-26, בדרכה העקבית להיות רשות מובילה במרחב. להחלטה זו קדם מהלך משותף בין צוות היגוי הכולל נציגים מן המועצה המקומית, וועד המועדון ואגודת מכבי, אשר בו עוצב מסמך עקרונות שיתוף פעולה ביניהם.
לכאורה, יכולה הייתה המועצה המקומית אורנית לפעול באופן חד צדדי, ולהחליט כי אולם הכדורסל ימוקם במתחם המועדון, שכן מעמדה של העמותה על השטח הוא "בר–רשות". הווה אומר שעל יתרת השטח עליו ממוקם המועדון, ושלא נוצלה על יד העמותה, עומדת זכותה של הרשות המקומית, בעלת השטח, בכל עת. אף על פי כן, החליט ראש המועצה להמשיך ולנקוט בדרך של שיתוף פעולה, שהיא בבסיס ה"אני מאמין" שלו ובחר להביא זאת לאישור חברי העמותה.

בדרך זו יצאו כל הצדדים נשכרים :המועצה תזכה לכר פעילויות ספורט קיים עליו תשתית ותסמוך את פעילותיה, והמועדון יוכל למנף את פעילותו, לזכות בתמיכות כספיות, להרחיב את מערך המתקנים והשירותים לחברים, ולעודד הצטרפותם של תושבים רבים נוספים.

תאריך: 17/11/2011
גיליון: 811
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il