08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
'התחדשות עירונית' הוצגה בכנס באילת
מאת: יהורם אלוני
התוכנית 'התחדשות עירונית' אותה יזם רזיאל אחרק סגן ראש העירייה ויו''ר אגף ההנדסה והספורט הוצגה השבוע בכנס סגני ראשי ערים שהתקיים באילת. את העיר ראש העין ייצגו רזיאל אחרק ויעקב אדמוני.
הכנס שאורגן מטעם 'הפורום של סגני ראשי ערים' בארץ, עמד בסימן 'צדק חברתי' ובו השתתפו שר התחבורה ישראל כץ, שר החינוך גדעון סער וחברי כנסת רבים שהציגו בפני המשתתפים את ה'אני מאמין' של הממשלה בתחומים שונים, החל מפתרונות הדיור הציבורי, תחבורה, חינוך ורווחה. הכנס התקיים שלושה ימים ובו שמעו הסגנים על תוכניות רבות לחידוש פרויקטים ברשויות מקומיות ותוכניות עבודה וכן הזכויות והחובות של הסגנים במהלך הקדנציה.
במהלך הכנס ביקשו סגני ראשי הערים מרזיאל אחרק סגן ראש עיריית ראש העין להציג את תוכניתו 'התחדשות עירונית' לצמודי קרקע, אשר זוכה לאחרונה להתעניינות רבתי בקרב משרדי הממשלה. המדובר הוא בתכנית אותה הציג רזיאל באחת מדיוני וועדת הכלכלה של הכנסת לפני כשנתיים. במשך כשעה הציג רזיאל את תוכניתו תוך שהוא משיב לשאלות הסגנים על שאלותיהם הנוגעות לתוכנית, "התוכנית נותנת פתרון מיידי לבנים ממשיכים ולזוגות צעירים וכן לאוכלוסיה הבוגרת" אמר רזיאל בכנס. הסגנים שמרביתם מתגוררים בערים הדומות לראש העין הן מבחינת האוכלוסייה והן מבחינת מבנה הבתים צמודי קרקע, התעניינו וביקשו ללמוד מקרוב את התוכנית כדי לממש אותה גם בערים שבהם הם מכהנים.
רזיאל אחרק אמר לנו בסוף הכנס: "באנו ללמוד וללמד. גם ללמוד מניסיונם של אחרים וללמד מהניסיון שלנו. שמחתי להגיש בפני פורום הסגנים את תוכניתי 'התחדשות עירונית' צמודי קרקע ולשמחתי התוכנית זכתה לאהדה רבה בקרב הסגנים שבוודאי ירצו לממש אותה גם בערים שלהם".
 
בתמונה: רזיאל אחרק (משמאל) ומשתתפים נוספים בפורום.
תאריך: 24/11/2011
גיליון: 812
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il