08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
ככה זה כשבראש העין אין פיקוח
מאת: יהורם אלוני
העדר פיקוח של העירייה והחברה הכלכלית הביא ל'קריסת מערכות' בעבודות התשתית בשכונת רמב''ם בעיר. ככה זה כשאין פיקוח.
בשבוע שעבר ערכו הגורמים המקצועיים בעירייה סיור בשכונת רמב"ם כדי לשמוע את טענות התושבים על ליקויים חמורים בעבודות התשתית והמדרכות שבוצעו לפני כחודש ימים. לטענת התושבים, "הגשם האחרון הוכיח שעבודות המדרכות והתשתית לא החזיקו מעמד ולא בוצעו כראוי".
כזכור, לפני כחודש ימים הסתיימו עבודות התשתית והמדרכות בשכונת רמב"ם וזאת לאחר שנים של הזנחה לשביעות רצונם של התושבים. אולם הגשם האחרון שירד בשבוע שעבר הוכיח לתושבים שהשמחה הייתה מוקדמת מדי. מי הגשמים חדרו לחדר המדרגות וחלק ניכר מהאבנים המשתלבות יצאו ממקומם. לטענת התושבים "העבודות שביצע הקבלן אינם משביעות רצון בלשון המעטה". התושבים מספרים כי הם התריעו בפני הגורמים המוסמכים מספר פעמים על העדר פיקוח בעבודות התשתית והמדרכות, אולם לטענתם לא נעשה דבר".
בסיור שערכנו השבוע עם נציגי התושבים בשכונה עולה כי אכן ישנה הצדקה לטענות התושבים. רפי יוסף, תושב השכונה אמר לנו השבוע "התרענו מספר פעמים שיבואו לפקח על העבודות ואף אחד לא בא. כתוצאה מהגשם האחרון התפרקו האבנים המשתלבות וכל העבודה הלכה לטמיון. אנחנו משלמים מיסים כמו כל תושב ותושב. הגיע הזמן שהעירייה תיתן את הדעת". יוסף מבקש מהגורמים המקצועיים בעירייה לשים סוף לסבלם של התושבים ולתקן את הליקויים שהועלו על ידי נציגי התושבים. פעיל חברתי נוסף בשכונה יניב צדוק שנשמע מודאג מהחורף הקרב טוען שמזג האוויר הסוער בשבוע שעבר הפתיע את תושבי השכונה "מי הגשמים חלחלו לתוך בתיהם של התושבים", ומוסיף: "פנינו מספר פעמים לעירייה, אך לצערי עבודות התשתית המבוצעות בימים אלה בשכונה מבוצעות באיטיות וזה גורם צער רב לתושבי השכונה".
מהעירייה נמסר בתגובה: " במהלך ביצוע העבודות במקום נרשמו מספר הערות לגבי ליקויים ואיכות הביצוע. ההערות הועברו לקבלן שמטפל בנושא. כמקובל וכנהוג, אישור סיום העבודה לקבלן תעשה רק עם השלמת תיקון כל הלקויים. יש לציין כי מתכנן הפרויקט סייר במקום והערותיו הצטרפו להערות המפקח העירוני. העירייה מקווה כי כל התיקונים יתבצעו בהקדם האפשרי לרווחת תושבי השכונה והעיר כולה".
תאריך: 24/11/2011
גיליון: 812
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il