08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
למה לדחות אם אפשר לפתוח את המקווה בראש העין?
מאת: יהורם אלוני
ההחלטה לדחות את פתיחת המקווה בשכונת 'נווה אפק' מעוררת כעס ומרירות בקרב תושבי השכונה.
כזכור, לפני כחודשיים התפרסמה כתבה על סיום בנייתו של מקווה טהרה ברחוב מבצע דני בשכונת נווה אפק בעיר. 'אינדקס אובייקטיבי' פרסם כתבה לפני החגים בנושא והעירייה אף הוציאה הודעה לעיתונות על תאריך חנוכת המקווה ביום שלישי ה- 22/11/2011 אלא שמבדיקה שערך העיתון, עולה כי העירייה החליטה לדחות את פתיחת המקווה ולא ברורה הסיבה. יש טוענים שהדחייה נובעת משום שהמקווה עדיין לא מוכן ויש טוענים שהתאריך של הטקס כפי שהעירייה ביקשה לעשות "אינו מתאים" לאחד המוזמנים ולכן העירייה דחתה את הטקס לתחילת חודש ינואר 2012. תושבים המתגוררים בשכונה התקשרו השבוע למערכת העיתון והביעו את כעסם "מדובר כאן בחיי אישות ולא בדברים של מה בכך" אומר אחד התושבים "אנחנו מחכים למקווה הזה קרוב לעשרים שנה ואם הוא מוכן מדוע לדחות את פתיחתו. ואם הוא לא מוכן אז מדוע העירייה פרסמה תאריך לטקס?". כשנודע לתושבי השכונה על דחיית פתיחת המקווה שיגרו התושבים מכתב לרב עובדיה יוסף ולשרי ש"ס וביקשו מהם להתערב בנושא. אחת מנשות השכונה התקשרה השבוע למערכת העיתון ואמרה לנו "מדובר באחת המצוות החשובות ביותר שהאישה חייבת. אז מדוע לדחות את פתיחת המקווה?"
יעקב אדמוני, סגן ראש העירייה ויו"ר המחלקה לתרבות תורנית מסר לנו בתגובה: "הדחייה על מועד פתיחת המקווה נובעת בעיקר משום שהמקווה עדיין לא מוכן ולכן דחינו את הפתיחה לחודש ינואר".
מהעירייה נמסר בתגובה: "אנו שמחים לבשר על סיום בניית המקווה היחידי בשכונות החדשות. בשל חשיבות הנושא, מספר שרי ממשלה ביקשו לתאם עימנו מועד הגעתם לטקס הפתיחה, ביניהם שר השיכון, שר הדתות, וסגן שר האוצר, ובשל הלו"ז העמוס שלהם יתקיים הטקס בתאריך: 3.1.12. אנו נשמח לנוכחות כל שר בממשלה שיכבד אותנו בנוכחותו בטקס הפתיחה".
תאריך: 01/12/2011
גיליון: 813
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il