07/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 130 תוצאות התואמות את החיפוש
משולחנה של דוברת עיריית ראש העין-גליון 813
מאת: לי ליבר
עלייה דרמטית באחוזי הזכאים לבגרות בבתיה''ס בראש העין: אולפנת זבולון, תיכון עתיד ותיכון בגין, העלו בשנה האחרונה את אחוז הזכאים לבגרות, וזאת כהמשך לעלייה בזכאות של השנים האחרונות
בדיון שנערך בעיריית ראש העין הובעה שביעות רצון גדולה מהעלייה באחוזי הבגרות בביה"ס התיכוניים כביטוי להצלחת המערכת ולהשקעות בתחום החינוך. יצוין כי בשנים האחרונות החלה עלייה משמעותית באחוזי הזכאים לבגרות, הן באולפנת זבולון, הן בתיכון "עתיד" והן בתיכון "בגין". הנתונים המרשימים הם תוצאה ישירה של השקעות הצוותים החינוכיים בבתיה"ס והעדיפות שנותנת העירייה בפעילות מולם, במיוחד לאור העובדה שהמערכת דואגת לכלל התלמידים, ולא מוותרת על תלמידים מתקשים, כך שאחוז הנשירה הולך ופוחת משנה לשנה, הודות לתוכניות תגבור והעצמה שהרשות מעניקה לכלל תלמידי העיר, גם למצטיינים וגם למתקשים.
כך לדוגמה, עולה מנתונים ראשוניים שהגיעו ממשרד החינוך: אחוז ההצלחה בבגרויות בתיכון "בגין", נושק השנה ל-80%! מדובר בעליה דרמטית, של כ – 20% משנת 2004/5, אחוזי ההצלחה בגרויות של תלמידי תיכון עתיד ממריאים באופן דרמטי, וגם של תלמידות אולפנת זבולון. בקרוב, משרד החינוך יאפשר פרסום הנתונים, והתוצאות המרשימות יוכלו להיות נחלת הכלל.
משה סיני, ראש העיר: "העלייה באחוז הבגרויות מעידה על עשייה והצלחה יוצאת דופן של אגף החינוך ומנהלי התיכונים, שמובילים את העשייה החינוכית עם צוות ההוראה. בתיכון בגין, ההצלחה בולטת במיוחד, על רקע היותו של ביה"ס בגין מוסד אינטגרטיבי שאינו מרחיק משורותיו תלמידים בעקבות ציונים נמוכים, אלא פועל לחבק ולקדם את כל הבאים בשעריו. בתיכון 'עתיד' מדובר בהצלחה מטאורית, בעבר משרד החינוך רצה לסגור את שעריו, והודות לנחישות שהפגנתי יחד עם חבריי להנהלת העיר ומנהל ביה"ס מובחר במיוחד, ביה"ס פורח וממריא להישגים מרשימים. אולפנת זבולון- מובילה להישגים יפים ביותר, הודות להשקעות הרשות במבנה משודרג של האולפנה, והן בהעשרה פדגוגית, בתכנים ובהעצמת התלמידות. אנו גאים בסגלי ההוראה ובתלמידי בתי הספר על השנוי המשמעותי שחל בהם".
סיגל שיינמן יו"ר אגף החינוך: "העלייה באחוזי ההצלחה בבגרויות משקפת את השקעות העירייה בתחומי החינוך לאורך השנים. אנו גאים בהישגי התלמידים, גאים בעבודה המאומצת של אגף החינוך, בהנהלות בתיה"ס, בצוותי החינוך, ובכלל מערכת החינוך בראש-העין"
תאריך: 01/12/2011
גיליון: 813
עמוד: 24
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il