21/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 278 תוצאות התואמות את החיפוש
מועדון מתוק
מאת: יהורם אלוני
במסגרת המטלות שלקחו על עצמם פעילי ''צעירים בלב'', הפועלים בחסות מתנ''ס לב הגבעה לקח על עצמו זאביק זהבי, תושב העיר להקים בראש העין בהתנדבות סניף של האגודה הישראלית לסוכרת, איתו הוא עובד כבר חמש שנים כמפיק של המגזין: ''הכול על סוכרת'' המשודר בערוץ 98
בתחקיר רחב שערך זהבי נאמר לו בקופת חולים 'כללית' שיש בראש העין כ-1000 סוכרתיים ברמות שונות. "היה קושי ברור לקבל מידע על זהות האנשים, ולכן, כדי לא לפגוע בפרטיות של האנשים, בפרסום דל וצנוע של מודעות בקופות החולים וקצת מפה לאוזן, הצלחנו לגבש קבוצה של כ-50 אנשים שנפגשים ביום רביעי האחרון של כל חודש כדי לשמוע הרצאות בנושא הסוכרת וללמוד על דרכי התמודדות עם המחלה" אומר זאביק זהבי.
במהלך המפגשים שנערכים במועדון, הספיקו התושבים חולי הסוכרת להיפגש עם אחות סוכרת מוסמכת, רופא פנימי המתמחה בסוכרת, מאמנת סוכרת ודיאטנית קלינית - כולם מראש העין וכן עם רופאים אחרים שעסקו בנושאים ספציפיים של הסוכרת, כמו השמנת יתר, אינסולין ותרופות אחרות. לדברי זאביק "המפגש הוא גם חברתי, של אנשים עם אותה בעיה, שמחליפים ביניהם חוויות ומידע חשוב ומקבלים חומר מודפס וטיפים אחרים מהאגודה לסוכרת, ומי שלא מגיע - פשוט מפסיד".
בשבוע שעבר התקיים המפגש השבוע בו הרצה ד"ר יוסי שלו מאוניברסיטת בר אילן שהרצה על 'שקט נפשי- חיים ללא כעס'. ההרצאה נמשכה כשעה נשאלו שאלות. לאחר מכן נערך דו שיח בין המשתתפים עם ציפייה למפגש הבא.
תאריך: 08/12/2011
גיליון: 814
עמוד: 24
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il