08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
מלמד שוקל לחזור לתפקידו
מאת: יהורם אלוני
חבר המועצה מיכאל מלמד שוקל בימים אלה לחזור לתפקידו כיו''ר וועדת הביקורת.
מאז התפטרותו של חבר המועצה מיכאל מלמד מתפקיד יו"ר וועדת הביקורת בעירייה לפני כשנה, עדיין לא נבחר יו"ר לוועדה. למרות פניות חוזרות ונשנות של חברי מועצה לראש העירייה משה סיני למנות יו"ר לוועדה, נכון להיום, הוועדה ללא יו"ר. נושא זה כנראה לא מטריד לא את חברי הקואליציה ולא את חברי האופוזיציה. אחד מחברי הוועדה אמר לנו השבוע כי "התנהלות הוועדה לוקה בחיסרון בלשון המעטה".
כזכור, חבר המועצה מיכאל מלמד החליט להתפטר מתפקידו כיו"ר הוועדה לפני כשנה על רקע מה שהוא מגדיר "חוסר ממשות בוועדה זו". ביוזמת חבר המועצה ארנון בן עמרם, התכנסה הוועדה מספר פעמים לראשונה מאז התפטרותו של מיכאל מלמד כשעל הפרק מספר נושאים ובראשם, בחירת יו"ר לוועדה. נכון להיום אין יו"ר. לנו נודע כי לאחרונה פנו מספר חברי מועצה ותושבים רבים לחבר המועצה מיכאל מלמד בבקשה לשוב לתפקידו כיו"ר וועדת הביקורת שכן עד עתה לא נמצא משהו מחברי האופוזיציה המוכן לקבל עליו את התפקיד שכן מדובר בתפקיד חשוב ובוועדה חשובה מאוד.
חבר המועצה מיכאל מלמד אמר לנו השבוע כי הוא מודאג מאוד מהמצב הנוכחי ומכך שוועדת הביקורת עדיין נותרה קרוב לשנה ללא יו"ר. מלמד מוסיף "אני חושב שהתנהלות העירייה בכך שאין יו"ר לוועדה חשובה זו הנחשבת לוועדת חובה לוקה בחסר. זוהי הוועדה היחידה שיכולה לבקר ולפקח על התנהלות העירייה על כל מרכיביה ופעולותיה למען הציבור. אני שוקל בימים אלה להיעתר לבקשתם של תושבים שפנו אליי לחזור לתפקיד יו"ר וועדת הביקורת. אני מוחה על כך כי מבקר העירייה אמר כי אין צורך ואין שום מניעה בהתנהלות הוועדה ללא יו"ר. זה הכלי היחיד הדמוקרטי שעומד מול העירייה כדי לשמור על אינטרסים וזכויותיהם של תושבי העיר".
מהעירייה נמסר בתגובה: "ועדת הביקורת מתפקדת בצורה ראויה ומנהלת ישיבות סדורות ומקצועיות. חבריה הם חברי האופוזיציה ויו"ר ועדת ביקורת זהו תפקיד השמור לאופוזיציה. ראש העיר התייחס לנושא בישיבות מועצת העיר בעבר, וציין כי הוא אינו מתכוון לנהל את האופוזיציה. בכל מקרה, ככל שיעלה שם של מועמד מהאופוזיציה הוא יצטרך להיבחן בראיית השיקולים הציבוריים והחוקיים".
תאריך: 08/12/2011
גיליון: 814
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il