08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
חברי המועצה הצביעו ברגליים
מאת: יהורם אלוני
ממלא מקום ראש העיר ייבגני מלמוד ורזיאל אחרק סגן ראש העיר, וחבר המועצה עופר בביוף קיבלו חופש הצבעה והצביעו ברגליים.
מליאת המועצה אישרה השבוע בישיבתה מספר תברי"ם הנוגעים למוסדות החינוך בעיר כולל שיפוץ ספריות. התב"ר העיקרי שעמד על סדר היום בישיבה היה הנגשת כיתות לליקויי שמיעה בבתי הספר בעיר. עפ"י דברי ההסבר שחולק לחברי המועצה נכתב כי "כיתות שמע הן כיתות מותאמות לילדים בעלי ליקויי שמיעה. בשל כך, התלמידים נזקקים לכיתה אקוסטית, כולל מכשיר שמיעה לאוזן יועצת הנגשה קובעת את צרכי הילדים, כולל תכנון אקוסטי ע"י מהנדס. התקציב להקמת כיתות מסוג זה במוסדות החינוך בעיר מתוקצב בעיקר על ידי משרד החינוך. הנושא אושר ברוב קולות.
אלא שגולת הכותרת בישיבה הייתה סביב הנושא של הקצאת קרקע לעמותת "כנפי יונה" לצורך הקמת מדרשה לבנות ראש העין. סגן ראש העירייה רזיאל אחרק, ביקש לפני ההצבעה מהיועצת המשפטית של העירייה, עו"ד פרומה פורת, להוסיף להסכם ההקצאה את התחייבותה של העמותה שלא להפוך את המקום לאולם אירועים לחתונות וכדומה משום שההקצאה היא בלב שכונה והדבר עלול לפגוע באיכות חייהם של התושבים המתגוררים מסביב "מקומם של אולמי שמחות היא באזורי התעשייה ולא בלב שכונה" אמר רזיאל והדגיש שהוא תומך בהקמת בית מדרש לנשים ובצורכי דת נוספים כגון מקווה ועוד אולם בתנאי שהדבר לא יפגע באיכות חייהם של התושבים. רזיאל אף פנה לחברי המועצה ושאל אותם האם הם היו מוכנים שדבר כזה יהיה מול ביתם? כשהבין רזיאל שבקשתו נדחתה על ידי חברי המועצה יצא מהישיבה ולא השתתף בהצבעה. בעקבותיו יצאו גם ממלא מקום ראש העירייה ייבגני מלמד ועופר בביוף. אחד מחברי המועצה אמר השבוע ל'אינדקס אובייקטיבי' "מתן ההקצאה לעמותה שהיא למעשה בלב השכונה בשילוב עם הפעלה מסחרית תביא לפגיעה באיכות החיים של תושבי השכונה ועל כך הבענו את מחאתנו". לאחר מכן אישרה המליאה את נסיעתם של ראש העירייה משה סיני וחבר המועצה עו"ד ארנון בן עמרם לביקור רשמי בעיר התאומה ברמינגהם אלבאמה בארה"ב במטרה לחזק את הקשרים הקיימים עם העיר התאומה, ברמינגהם והקהילה היהודית, ולגייס כספים לבניית מרכז מוזיקה חדש.
לנו נודע כי בטרם החלה ישיבת המליאה התקיים דיון סוער בהנהלת המועצה הנוגע לתקציב 2012. חברי המועצה ביקשו מראש העירייה משה סיני ומהגזבר רחבעם חיים "לא לקצץ באגפים עליהם הם מופקדים משום שלדבריהם הפגיעה תהיה בשירות לציבור". לנו נודע כי עקב אי העלאת הארנונה בשנת 2012 הגיעו חברי המועצה להסכמה משותפת לשמור על תקציב מאוזן ולא לחרוג מהתקציב.
ממלא מקום ראש העירייה ייבגני מלמוד מסר לנו בתגובה: "יצאתי כי הייתי צריך לצאת ומעבר לזה אין לי מה להוסיף".

עופר בביוף סירב להגיב לפניית "אינדקס אובייקטיבי"

תאריך: 08/12/2011
גיליון: 814
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il