08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
מחפשים פתרונות לפארק אפק בראש העין
מאת: יהורם אלוני
בעלי עסקים פנו לאחרונה לסגן ראש העירייה רזיאל אחרק ויו''ר אגף ההנדסה והספורט לסייע להם מול עליית תעריפי הארנונה לעסקים.
בעלי עסקים הממוקמים בפארק התעשיות 'אפק' ובמרכז המסחרי בעיר, פנו לאחרונה לרזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט, בבקשה לסייע להם בנושא תעריפי הארנונה הגבוהים. לדבריהם "הם שוקלים בחיוב לעזוב את ראש העין ולהעתיק את עסקיהם למקומות יותר זולים".
בעלי העסקים שנפגשו עם ראש העירייה משה סיני והגורמים המקצועיים בעירייה, טוענים שמלבד תעריפי הארנונה הגבוהים שהם נאלצים לשלם, הם טוענים על כל "מיני אגרות שהם נאלצים לשלם לעירייה" כהגדרתם "אנחנו פונים לרזיאל אחרק משום שהוא שימש כיו"ר העמותה לעסקים בעבר והוא מכיר את הנושא והמצוקה של בעלי העסקים וההתמודדות היומיומית שלנו מול הרשויות השונות יותר מכל גורם אחר" אומר בעל עסק בפארק התעשייה 'אפק'. יש לציין כי רזיאל אחרק, ששימש בעבר כיו"ר העמותה לעסקים בעיר, נאלץ לפרוש מתפקידו עקב החלטת הוועדה לניגוד עניינים במשרד הפנים. בשנים שבה כיהן כיו"ר העמותה סייע לרבים מהעסקים בעיר בנושאים רבים ואף השתתף לאחרונה השתתף בדיונים בכנסת בנושאים הקשורים לעסקים קטנים בשדולה למען העסקים הקטנים בראשותה של ח"כ רוחמה אברהם- בלילא וההישג החשוב ביותר היה דחיית התשלום למע"מ עד קבלת הכסף בפועל. בעבר פנה רזיאל אחרק במכתב למנכ"לית העירייה, אירית נתן, בו הוא מבקש לקיים דיון בהנהלת מועצת העירייה כדי לתת פתרונות לבעלי העסקים בשכונות הוותיקות.
רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה מסר לנו בתגובה: "אני שמח על קבלת הפנייה מבעלי העסקים לבקשת סיוע בנושא תעריפי הארנונה. בעבר שימשתי כיו"ר העמותה לעסקים בראש העין וסייעתי לרבים מהעסקים על מנת שיוכלו להתפרנס בכבוד. אנחנו נבחרי ציבור יש לנו את החובה לתרגם למעשים את רצונות ומצוקות התושבים שבחרו בנו לייצגם. אשמח להיפגש איתם ולסייע להם כד כמה שאפשר לגבי תעריפי הארנונה בראש העין. בנוסף אביא את הנושא לדיון בהנהלת העירייה על מנת לשקול להקים יחידה מיוחדת שתטפל בבעלי העסקים. כראשות מקומית חובה עלינו לחבק את בעלי העסקים ולעודד יזמות בעיר שמייצרת לא רק מקומות עבודה אלא גם משביחה את העיר".
 
בתמונה: רזיאל אחרק עם חברת הכנסת רוחמה אברהם-בלילא
תאריך: 15/12/2011
גיליון: 815
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il