08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
רחוב החמישה בראש העין- בהמתנה
מאת: יהורם אלוני
העירייה עורכת בימים אלה שיפוצים נרחבים ברחוב החמישה בעיר. השיפוצים נערכים על ידי אגף ההנדסה בראשותו של סגן ראש העירייה רזיאל אחרק ובמסגרתם ייסלל הכביש מחדש וכן תיבחן החלפת מערכת הביוב, הניקוז על ידי התאגיד המים העירוני.
התושבים מקווים ששיפוצים אלה ישימו קץ לסבלם שנמשך למעלה מחמש שנים שבהם פנו עשרות פעמים לכל הגורמים המקצועיים בעירייה בבקשה לשדרג את הרחוב בו הם מתגוררים בדומה לשאר הרחובות ששופצו במהלך השנה.
מסיור שערכנו לפני כחודש ימים, מתברר כי תושבי רחוב החמישה התלוננו רבות על ההזנחה הקיימת ברחוב כגון: מהמורות, גינון, מדרכות שבורות, תאורה לקויה ובעיקר הצפות תדירות של מי הגשמים. התושבים קיימו פגישות אין ספור עם הגורמים המקצועיים בעירייה בבקשה לשדרג את הרחוב כפי שעשו זאת בשאר הרחובות בעיר ותמיד התשובה שהם קיבלו מהעירייה הייתה "בשלב הבא, עם קבלת הקצבות נוספות ממשרד השיכון לטובת העיר הוותיקה, תטפל העירייה בשיפור אספלט הכביש. מהמורות כאלה ואחרות ככל שקיימות ברחוב, יטופלו על ידי אגף שיפור פני העיר". נכון להיום, החלו העבודות ברחוב והתושבים מקווים שזה יביא קץ לסבל.
חשוב לציין כי רחוב החמישה הינו רחוב צר ובו ממוקמים מוסדות חינוך כגון בית הספר התיכון "עתיד", "אוהל שלום", "אולפנת זבולון" בית הספר "המפתן". במסגרת השיפוצים שנערכים ברחוב מבקשים התושבים להתחשב במוסדות החינוך ברחוב מאחר ולטענתם ישנה מצוקת חנייה רבה לתושבי הרחוב. רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה מסר לנו בתגובה כי "במסגרת השיפוצים נלקח בחשבון גם בעיה זו ואנחנו ננסה לפתור גם נושא זה".
תאריך: 15/12/2011
גיליון: 815
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il