10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מרד ארנונה ברחוב האצ''ל
מאת: יהורם אלוני
תושבי רחוב האצ''ל התייאשו מהבטחות העירייה לשפר את תשתית הרחוב והם מאיימים במרד ארנונה. העירייה בתגובה: ''עם אישור התוכנית בעתיד, ייסלל הכביש מחדש, כרחוב חדש ומשודרג''.

לתושבים המתגוררים ברחוב האצ"ל נמאס מההבטחות של העירייה בכל הקשור לליקויים ברחוב. התושבים מאיימים שלא לשלם את הארנונה עד שהעירייה תממש את הבטחותיה לתקן את הכביש, לבנות מדרכות, לפנות את הפסולת הפוגעת באיכות החיים ולפתור את בעיית מגרש הספורט. ל'אינדקס' נודע כי בימים הקרובים מתכוונים התושבים לערוך מפגש באחד מבתי התושבים ולזמן את ראש העירייה או אחד מטעמו כדי לעמוד מקרוב על הבעיות הקיימות ברחוב.

אחד התושבים, שביקש להישאר בעילום שם, מתאר: "מדובר ברחוב שעדיין העירייה לא החליטה מה יעלה בגורלו. במגרש שבו שכנה בעבר הבריכה העירונית יש עכשיו אתר פסולת, הכביש נסלל ללא מדרכות ומהווה סכנה להולכי הרגל, כל הרכב המגיעים מידי שבת למגרשי ליגת השכונות מטרידים את תושבי הרחוב. אין פיתוח, אין גינון ואנחנו נראים כמו בנים חורגים. בשביל מה אנחנו משלמים ארנונה אם אנחנו לא מקבלים את השירות המגיע לנו?" עוד מוסיף התושב כי "תושבי הרחוב היו עדים במהלך הבחירות האחרונות לעלייה לרגל של המתמודדים לראשות העירייה כשכולם מבטיחים לשדרג את הרחוב. לצערי הבחירות עברו והתושבים נשארו עם ההבטחות. איך אומר הפתגם: לפני הבחירות הקירות מדברות אליך, אחרי הבחירות אתה מדבר לקירות".

מהעירייה נמסר בתגובה: "עיריית ראש העין עושה ככל שביכולתה לשדרג ולפתח רחובות ותשתיות שהוזנחו במשך שנים בשכונות הוותיקות בעיר, לפי תכנית עבודה מסודרת. העירייה סללה כביש ברחוב אצ"ל כסלילה ראשונית לפני מס' שנים לטובת תושבי הרחוב. מעבר לכך הוגשה תכנית בניין עיר חדשה לרחוב ולסביבה וכאשר היא תאושר במנהל מקרקע ישראל יהיה ניתן להמשיך בעבודות. ללא קשר לתכנית זו בתקופה הקרובה יתוקנו בורות בכביש הרחוב. כמו כן, על מנת לשפר את מצב הדיירים, ייעשה ניסיון לאורך הרחוב להקטין את שטח ההפקעה מ- 10 מטרים ל-5 מטרים. עם אישור התוכנית בעתיד, ייסלל הכביש מחדש, כרחוב חדש ומשודרג".

תאריך: 09/12/2010
גיליון: 764
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il