19/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 229 תוצאות התואמות את החיפוש
בקשר לקשר....
מאת: נריה מליחי, יועץ נדל
שמי נריה מליחי ואני יועץ נדל''ן באנגלו-סכסון ראש העין. במהלך עבודתי נתקלתי בסוג לקוחות שאין להם צורך ממשי לרכוש נכס. אך, אם אדאג למצוא עבורם נכס באזור ומחיר מסוים, אז ייתכן שירכשו אותו.
אלה לקוחות שמוטיבציה הקנייה שלהם לרוב איננה גבוהה במיוחד, והתהליך עמם יכול להימשך חודשים ואף שנים!  כמו כן, לפני מספר חודשים, המשפט:" אנחנו מעוניינים לשבת על הגדר" היה שגור בפי לקוחות רבים שנעזרו בשירותי. במקרים אלו התפקיד שלי כיועץ נדל"ן בא לידי ביטוי ולהלן מקרה שאירע לא מזמן:
הסיפור שלי השבוע הוא על זוג משקיעים שפגשתי לפני כחצי שנה. הם תכננו לרכוש דירה להשקעה שתניב להם תשואה טובה בתקציב מוגדר. במהלך התקופה, הראיתי להם מספר נכסים רלוונטיים , אולם שום נכס לא התקדם לכדי עסקה. לאחר זמן מה, אני כיועץ הבנתי כי הלקוחות חזרו "לשבת על הגדר", שכן דאגתי לעדכן אותם באופן שוטף על מצב השוק ועל נכסים רלוונטיים נוספים – אבל לא הייתה כל היענות מצידם לראות את הנכסים או לשאול על טיבם.
לאורך כל אותו הזמן בו הקפיאו הלקוחות את החיפוש, דאגתי לשלוח להם מיילים עם נכסים רלוונטיים בצירוף תמונות, הודעות טקסט , ויזמתי אליהם שיחות טלפון. בעקבות הקשר השוטף שלי עם הלקוחות והאמון שנוצר בעקבותיו , הלקוחות פנו אלי מיד כשהחליטו להמשיך את התהליך החיפוש.
הצעתי ללקוחות לראות מספר דירות רלוונטיות לצרכי השקעה. הלקוחות הביעו עניין לגבי דירה ספציפית ואף נתנו עבורה הצעה קונקרטית שהתקדמה למשא ומתן. מעניין לציין כי מהנתונים במערכת הממוחשבת במשרדנו עולה, כי הצעתי ללקוחות בעבר את אותה הדירה בדיוק, אולם אז הם לא היו בשלים לרכישה.
מהאמור לעיל עולה, כי חשוב מאוד ששני הצדדים, הן הלקוח והן ויועץ הנדל"ן , ישמרו על קשר שוטף גם בתקופות שמוטיבציית הקניה של הלקוח נמוכה. שכן זו מערכת יחסים הדדית. זה בסדר לשבת על הגדר... אך אם אתם מעוניינים בתוצאות מניבות פרי, הן תתרחשנה רק אם תהיו מעודכנים באופן שוטף על מצב השוק על ידי יועץ הנדל"ן.
אז שמרו על קשר.
שבת שלום לכולם,
 
נריה מליחי, יועץ נדל"ן
תאריך: 22/12/2011
גיליון: 816
עמוד: 57
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il