18/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 338 תוצאות התואמות את החיפוש
כוכב הבנות
מאת: יהורם אלוני
רגע לפני שיוצא לשוק אלבומו החדש, מגלה הזמר לירן נוטיק, תושב העיר: ''לא חלמתי להיות זמר, אלא ארכיטקט, אמא שלי אמרה שזה מקצוע שווה. אבל המחזמר שינה לי את המסלול.''
רגע לפני שיוצא אלבומו החדש, מתוודה הזמר לירן נוטיק, תושב ראש העין, שהוא לא חלם להיות זמר. התפקיד שקיבל במחזמר "היי סקול מיוזקל" הפך אותו במהרה לאחד הזמרים המבוקשים והוא מקווה להביא את מוסיקת הפופ למרכז התרבות הישראלית.
 
נוטיק נולד וגדל בראש העין. הוא מגיע ממשפחה של מוזיקלים- הוריו, שלמה וטרייסי, מנהלים את בית הספר למוזיקה "אלגרו" בעיר. אחותו הגדולה היא מורה לריקוד ורקדנית בתיאטראות הקאמרי ו'הבימה' ואחותו הקטנה היא זמרת מתחילה, כך שהמוזיקה מוכרת לו מלידה.
 
בשיחה שערכנו איתו השבוע מתוודה נוטיק כי בילדותו לא חלם להיות זמר אלא ארכיטקט: "אימא שלי תמיד אמרה לי שארכיטקט זה מקצוע שווה ולכן הייתה לי נטייה לבנות ולצייר בתים בשיעורי הנדסה וכך נחשפתי למעשה גם למקצוע האומנות, אבל התפקיד שקיבלתי במחזמר שינה את מסלול שאיפותיי ומצאתי את עצמי על הבמה".
 
הכל החל בגיל 16 כאשר לירן החל בכתיבת שירים בעיקר למגירה, שעסקו באהבה. בגיל 17 ניסה את מזלו בתוכנית "כוכב נולד" אך לא הצליח לעבור את האודישנים. "זו הפעם הראשונה שעשיתי אודישן. שרתי שיר של אלון אולארצ'יק אבל זה לא עבד. מלבד זאת הייתי גם חסר ביטחון ולכן לא הצלחתי לשרוד את האודישנים". על התוכנית עצמה אומר נוטיק: "אני חושב שזו תוכנית יפה וטוב שיש את זה בארץ. לאמנים מתחילים אין הרבה הזדמנויות להוכיח את עצמם ולדעתי זה המקום. אני חושב שהאומנים צריכים להוכיח את עצמם ואני קיבלתי את הבמה במקום אחר- המחזמר". נוטיק לא נכנע לחוסר הביטחון שהכשיל אותו ב"כוכב נולד", אלא עבד קשה והפך לחבר בלהקת "תל אביבים" של דני רובס. לאחר מכן התקבל ללהקת "היי סקול מיוזיקל" שעלתה על הבמות בשנת 2008 והפכה אותו במהרה לכוכב לוהט בקרב בנות הנוער. הפופולאריות שלו באה לידי ביטוי בקליפ לשירו האחרון "ברגע" שעלה לאינטרנט וכבר זכה לאלפי צפיות של מעריצות.
כיום, לאחר ששחרר עד כה ארבעה סינגלים, יוצא בימים אלה האלבום החדש שאת כולו כתב בעצמו. אבל נוטיק העסוק לא מסתפק בכך, והוא משחק בימים אלו בהצגה "ספר הג'ונגל".
 
בראש העין מזהים אותך?
"בראש העין האוכלוסייה מאוד קרובה. כשיש זמר או אדם מפורסם, כולם מדברים עליו ולשמחתי מזהים ומפרגנים. לפעמים מעריצות מגיעות לבית הספר של ההורים של 'אלגרו' ומחכות לי שם או שולחות זרי פרחים. אני לפעמים נבוך אבל זה המחיר של ההצלחה".
 
אתה בקשר עם המעריצים?
"בפייסבוק אני בקשר עם כולם. מדבר איתם ושומע מה הם רוצים. היה לי מקרה שבו כתבה לי מעריצה שהשיר האחרון שלי הביא לה תקווה לחיים. התרגשתי עד דמעות. זה מה שרציתי- לעשות טוב לאנשים".

למרות ההצלחה המסחררת, ממשיך נוטיק להיות צנוע כפי שהיה בעבר: "לא התחלתי להתנהג אחרת, אלא נשארתי איך שאני".

תאריך: 09/12/2010
גיליון: 764
עמוד: 24
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il