01/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1215 תוצאות התואמות את החיפוש
היתר חלקי
מאת: יהורם אלוני
נהגי מוניות תושבי העיר שקיבלו אישור מכל הגורמים המוסמכים להקמת תחנת מוניות במרכז טל כועסים על העירייה שאינה מאפשרת להם להציב מבנה במתחם על מנת שייתן שירות למפעילי התחנה ולנהגי המוניות.
לטענתם, אי הצבת מבנה יוצר למעשה קושי בהפעלת התחנה והצבת מוניות במתחם.
בכניסה למתחם החניה הגדולה של 'מרכז העסקים בגבעת טל' עומד שלט המורה על חנייה למוניות אולם כל מי שנוסע במקום שואל את עצמו היכן המוניות? תושבים המעוניינים להזמין מונית, יצטרכו להשתמש בטלפונים הניצבים על השלט מאחר ואין מוניות במתחם. מבדיקה שערכנו מתברר כי מספר נהגי מוניות תושבי העיר בראשותו של שלומי אשבל התארגנו לפני כמה שנים והחליטו להרים את הכפפה ולפתוח תחנת מוניות במרכז טל מאחר ולדבריהם, העיר ראש העין גדלה ויש צורך בפתיחת תחנת מוניות נוספת בשכונות החדשות. הנהגים קיבלו אישור מכל הגורמים המוסמכים להפעיל תחנת מוניות במתחם 'מרכז טל' אולם לטענתם "העירייה מסרבת בשלב זה לאשר להם הצבת מבנה (בוטקה)". משיחה שערכנו עם מפעיל התחנה שלומי אשבל עולה כי הבקשה להצבת מבנה הוגשה כבר לפני כארבע שנים ועדיין לא אושר להם הצבת מבנה לתחנה. יתרה מכך טוען אשבל כי "העירייה הציבה במקום מתקן למחזור בקבוקים, מה שאומר שמי שרוצה לתת שירות לתושבי ראש העין לא יוכל". לדבריו, הם נפגשו עם הגורמים המוסמכים בעירייה כולל עם ראש העירייה משה סיני שאמר להם כי "זו מדיניות של העירייה לא לאשר הצבת מבנה". אשבל ונהגים נוספים החליטו לא להרים ידיים ובמידה והעירייה תעמוד בהתעקשותה לא לאשר מבנה, הם ייאלצו לפנות לבית המשפט שיורה לעירייה לאשר הצבת מבנה לתחנת המוניות.

מהעירייה נמסר בתגובה: "הצבת מבנה גם אם הינו מבנה זעיר, הינה עבודה הטעונה היתר בנייה. לוועדה המקומית לא הוגשה לאחרונה בקשה להיתר להצבת מבנה מסוג זה ולכן לא ניתן להתייחס לפנייה. אם תוגש בקשה להיתר- היא תידון עפ"י הנהלים".

תאריך: 22/12/2011
גיליון: 816
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il