01/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1215 תוצאות התואמות את החיפוש
מחוג הטיסנים בחטיבה בראש העין לקורס טיס בצה''ל
מאת: יהורם אלוני
בין עשרות החיילים שהתייצבו השבוע בבסיס 'חצרים' לקבלת כנפי טייס, היה גם סגן נ' שהביא הרבה כבוד לעיר ראש העין.
בין עשרות החיילים שעמדו בבסיס 'חצרים' וקיבלו את ה'כנפיים' כאות הוקרה על סיום קורס טייס שנמשך קרוב לשלוש שנים, התייצב גם נ', תושב ראש העין שאמר השבוע לאחר סיום הקורס "אין דבר העומד בפני הרצון".
ביום חמישי השבוע עמדו עשרות בוגרי קורס טייס של חיל האוויר על מגרש המסדרים בחצרים וקיבלו את הדרגות והכנפיים בתום טקס הסיום של קורס טייס של חיל האוויר בבסיס חצרים. בין החיילים שעמדו היה גם סגן נ', תושב ראש העין שהינו בוגר שלישי של קורס טייס. בטקס השתתפו ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שר הביטחון, אהוד ברק והרמטכ"ל בני גנץ, שבירכו את החניכים ואיחלו להם בהצלחה. רגע לפני הטקס המרגש הצלחנו באמצעות דוברות צה"ל לדבר עם סגן נ' על הקורס, על המשפחה שתמכה לאורך כל הדרך ומאיפה נולדה אהבתו לטייס.
סגן נ' שעבר להתגורר בראש העין כשהיה כבן שלוש, למד בבית הספר היסודי 'נווה דליה' ומשם המשיך לחטיבת הביניים 'היובל'. את לימודיו התיכוניים עשה סגן נ' בתיכון 'בגין' שם רכש את מקצועות הפיזיקה והמחשבים. כשהגיע זמנו של סגן נ' להתגייס לשירות צבאי ידע סגן נ' בדיוק מה הוא רוצה. לשאלתנו מדוע החליט ללכת דווקא לקורס טייס? אומר סגן נ' "אהבת הטייס קיננה בי עוד כשהשתתפתי בחוג לטיסנים בחטיבה 'היובל'. תמיד רציתי ושאפתי להתקבל ליחידה מובחרת ולעשות שירות צבאי עם משמעות כדי שנוכל לשמור על המדינה שלנו כמה שיותר" אומר סגן נ' בתחילת השיחה לעיתון 'אינדקס אוביקטיבי'.
לפני כשנה הבאנו כאן ראיון שערכנו עם סגן ע' שקיבל דרגות טייס וכנפיים וזה בהחלט מביא לידי ביטוי את המשמעות בעקבות הידיעה שפורסמה לפני מספר חודשים על העיר ראש העין שלמרות הירידה (יחסית) לשיעור המתגייסים ליחידות קרביות בצה"ל עדיין ראש העין מדורגת במקום גבוה בגיוס ליחידות קרביות בצה"ל.

איך קיבלו זאת בני המשפחה? "תחושה של כבוד כי המשפחה שלי שמחה לראות שאני עושה מה שטוב לי ומצליח. זה מראה שאין דבר העומד בפני הרצון. תחושה זו היא גאווה לא רק למשפחה אלא לעיר ראש העין".

תאריך: 29/12/2011
גיליון: 817
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il