01/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1215 תוצאות התואמות את החיפוש
ליקויים בהתנהלות יו''ר ועד העובדים
מאת: יהורם אלוני
חברי וועד העובדים של העירייה שלמה בשארי, דניאל יצחק ואילן מקייטן מבקשים לבדוק את התנהלותו של יו''ר וועד העובדים.
חברי וועד העובדים שלמה בשארי, דניאל יצחק ואילן מקייטן שיגרו בשבוע שעבר מכתב למנכ"ל אגף ארגון ומרחבים רפי סדן ולאבי בכנר, מנהל מחלקת לביקורת וועדים בו הם דורשים לבדוק את התנהלותו של יו"ר ועד עובדי עיריית ראש העין יחיאל והב.
במכתב מצביעים חברי הוועד על מספר ליקויים שיש בהתנהלותו של יו"ר הוועד יחיאל והב. במכתב טוענים חברי הוועד "מיום בחירתו של יו"ר הוועד, ועד העובדים לא המציא דו"ח בכתב לעובדי העירייה על הנעשה בוועד וזאת בניגוד לאמור בחוקה ובתקנון. כמו כן, טוענים חברי הוועד כי "שלוש שנים מאז בחירת הוועד הנוכחי ועד עכשיו טרם נבחרה וועדת ביקורת פנימית וזאת בניגוד גמור לאמור בחוקה ובתקנון". עוד טוענים חברי הוועד במכתבם על ליקויים נוספים כגון: לא התכנסה אסיפה כללית, ישיבות הוועד שאמורות להתקיים אחת לחודש- לא מתקיימות, מה שמופיע בפרוטוקולים אינו משקף נאמנה את הנאמר בישיבות הוועד ואינו מועבר לחברי הוועד. חברי הוועד מבקשים מהגורמים המוסמכים במרחב ההסתדרות לבדוק את התנהלותו של יו"ר הוועד יחיאל והב ומציינים כי "בתקופת כהונתו של הוועד הקודם, דרש יחיאל והב (יו"ר הוועד הנוכחי) ובצדק, לפעול עפ"י תקנון ועד העובדים. לכן כיום, אנו מצפים ממנו לפעול בהתאם לכך מבחינת "נאה דורש נאה מקיים".
מבדיקה שערכנו מתברר שאין זו הפעם הראשונה שבו חברי הוועד מבקשים מהגורמים המוסמכים בהסתדרות לבדוק את התנהלותו של יו"ר הוועד יחיאל והב אולם הנושא נפתר לאחר שחברי הוועד הגיעו להבנות. נכון לעכשיו, חודשים ספורים לפני הבחירות לוועד העובדים נראה שהפעם חברי הוועד לא מתכוונים לוותר והם ידרשו לא לאפשר הארכת הקדנציה ולבצע בחירות בזמן הקרוב.
יחיאל והב, יו"ר הוועד מסר לנו בתגובה: "אנו פועלים עפ"י חוקת העבודה. מצער מאוד שיצא מכתב זה ללא בדיקת כל הנתונים במלואם וכל זאת בכדי לנגח את ועד העובדים הפועל ללא לאות לשמור על זכויות העובדים ורווחתם, במקום שישקיעו ויתרמו למען העובדים. לצערנו, עד היום הם לא עשו מאומה למען העובדים למרות שהם נושאי תפקידים ויש להם זמן להתעסק ברכילות ולפגוע בפעילות וועד העובדים".
 
בתמונה: יחיאל והב
תאריך: 29/12/2011
גיליון: 817
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il