19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
מתכוננים לסיבוב השני
מאת: יהורם אלוני
הסיבוב השני של הליגה הארצית בכדורסל ייפתח בשבוע הבא והקבוצה הבוגרת ראש העין תצא למשחק חוץ נגד אקדמיה וינגייט.
הסיבוב השני בליגה הארצית בכדורסל ייפתח בשבוע הבא והקבוצה הבוגרת של מ.ס. כדורסל ראש העין תצא למשחק חוץ נגד קבוצת אקדמיה וינגייט. במהלך הפגרה בליגה הארצית בכדורסל, קיימה הקבוצה של ראש העין משחקי אימון ואף צירפה שני שחקנים נוספים לסגל הקבוצה. מדובר בשחקנים שי מולנר וחן זיגדון שלדעת רבים "מדובר בשחקנים שיש להם עבר עשיר ובעלי ניסיון בכדורסל והם בהחלט יכולים לסייע לקבוצה". לנו נודע כי יו"ר האגודה, יוסי נצר החליט לחזק את הקבוצה וזאת לאור התוצאות הבלתי מחמיאות של הסיבוב הראשון. הקבוצה סיימה את הסיבוב הראשון במקום ה- 8 בטבלה עם 17 נקודות וצברה חמישה ניצחונות כאשר מתוכם שלושה ניצחונות בית ושתי ניצחונות חוץ. לעומת זה הקבוצה נחלה שבעה הפסדים מתוכם שלושה הפסדי בית וארבעה הפסדי חוץ.
'ספורט אינדקס' שעקב מקרוב אחר משחקי הקבוצה, בדק ומצא כי אילו הייתה הכנה מוקדמת בפתיחת העונה הקבוצה הייתה כיום מדורגת בצמרת הטבלה משום שבסגל הקבוצה משחקים שחקנים מוכשרים שמרבית מהם שיחקו בליגות גבוהות ביותר, כך שמצב הקבוצה בהחלט לא משקף את המציאות שהייתה על הפרקט. גורמים בהנהלת הקבוצה מסרו לנו כי "השחקנים החדשים שי מולנר וחן זיגדון יכולים לתרום גם בהגנה וגם בהתקפה".
צביקה ירדן, מאמן הקבוצה מאמין שהסיבוב השני יהיה הרבה יותר טוב מהסיבוב הראשון "התחלנו את העונה מאוחר מאוד כשבועיים לפני פתיחת הליגה ולקח זמן לשחקנים להתחבר. גם הפציעה של קפטן הקבוצה אלעד סביון לא תרמה למורל של השחקנים. עכשיו הדברים הרבה יותר טובים והשחקנים מחוברים. אנחנו משחקים משחק קבוצתי ואפשר לראות זאת במשחקים האחרונים כאשר הקבוצה מציגה משחקים טובים ולשמחתי גם תוצאות טובות. צירופם של השחקנים שי מולנר וחן זיגדון לסגל הקבוצה תתרום רבות ואם הכול ילך כשורה, אנחנו נדבר בצמרת".
 
בתמונות: שי מולנר וחן זיגדון
תאריך: 12/01/2012
גיליון: 819
עמוד: 50
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il