08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
''לתת לתושבים ביטחון ואיכות חיים''
מאת: יהורם אלוני
כך מבטיח סגן ניצב פרץ רצון, המפקד החדש של תחנת משטרת ראש העין בשיחת היכרות עם 'אינדקס אובייקטיבי'.
השבוע נכנס לתפקידו כמפקד החדש של תחנת המשטרה בעיר סגן ניצב פרץ רצון ובשיחה שערכנו איתו מבטיח המפקד החדש כי המשימה הראשונה שעומדת בפניו היא "לתת לתושבים ביטחון ואיכות חיים".
סגן ניצב פרץ רצון נולד בעיר הסמוכה פתח תקווה, שם התחנך עד לגיוסו לצה"ל. לאחר מכן התגייס למשמר הגבול וסלל את דרכו למשטרה, שם עשה קורס קצינים ושימש לאחרונה כדובר משמר הגבול. במהלך שירותו במשטרה ביצע מספר תפקידים בכירים ביניהן שימש כעוזר מפכ"ל המשטרה. סגן ניצב פרץ רצון היה בין מקימי היחידות לטיפול בבניה הבלתי חוקית ולאחרונה, שימש כסגן מפקד תחנת המשטרה בנתניה.
בשיחת היכרות שערכנו עם המפקד החדש של תחנת המשטרה, התרשמנו כי מדובר במפקד אציל, נעים הליכות ואיש שיחה שמדבר בגובה העיניים. "בתחנת המשטרה בראש העין עומדים לשירות התושבים בעיר והסביבה כ- 110 שוטרים בתפקידים שונים. מסקירה ומנתונים שיש בידינו, יש כאן את כל האלמנטים הדרושים לתושב", אומר סגן ניצב רצון בתחילת השיחה ומוסיף "למרות שמדובר בתחנה יחסית לא גדולה, אבל כתחנה אנחנו חולשים על כל האזור ונותנים מענה לכולם. אני מקווה שבעתיד יתוגבר כוח האדם על מנת שנוכל לתת שירות טוב לתושבי האזור".
על התחנה עצמה אומר המפקד החדש "מצאתי כאן תחנה מיוחדת במינה. חיבור טוב בין אנשים, שוטרים שמוכנים לסייע רבות לתושבים ואני כמפקד יש לי זמן לגעת בכל דבר אפילו בצורה אישית". על העובדה שהינו המפקד הראשון ממוצא תימני ועוד בראש העין אומר המפקד (וצוחק) "אין ספק שאני מרגיש כמו בבית אבל מי שמכיר אותי יודע שלמרות זאת זה לא ישפיע עליי בקבלות ההחלטות. מי שיעבור על החוק יצטרך לשלם ולא משנה לי מי זה ועל מה זה". על העיר ראש העין הוא אומר "העיר ראש העין נחשבת יחסית לעיר רגועה מאוד. איכות החיים כאן טובה מאוד והמטרה שלי היא לשתף את הקהילה בפעילויות של המשטרה כדי שהתושבים יבינו שהמשטרה נועדה להגן עליהם ולא חלילה נגדם. אני מתכוון לעשות הכול כדי שהתושבים יחיו כאן בביטחון מלא עם איכות חיים טובה".
לסיום אומר המפקד החדש כי המשימה שעומדת עכשיו מול עיניו היא "להכיר את האנשים, להכיר את הבעיות ולהציג את 'האני מאמין שלו בפני השוטרים וליישם על מנת שיהיה טוב לכולנו".
 
בתמונה: ניצב פרץ רצון.
תאריך: 12/01/2012
גיליון: 819
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il