11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מחסה לעבריינים בחסות העירייה
מאת: יהורם אלוני
'אינדקס' התריע, העירייה הבטיחה לטפל, המשטרה הבטיחה סיורים ובינתיים מבנה מועצת הפועלים ממשיך להיות מקום מפגש מפוקפק לעבריינים.

המבנה הפרוץ של מועצת הפועלים לשעבר ברחוב צה"ל בעיר, הנמצא מול קופת חולים "כללית" והספרייה העירונית, ממשיך להיות מקום מפגש מפוקפק עבור בני נוער ועבריינים שמפרים את שלוות התושבים.

עיתון 'אינדקס' התריע על המבנה לפני מספר חודשים בפני העירייה וזו הבטיחה לטפל בנושא ואף אטמה אותו בלוחות עץ, שנפרצו בקלות. המשטרה הבטיחה לסייר במקום ולבצע מעצרים במידת הצורך. נכון להיום, הבטחות למכביר ומעשים אין.

התושבים טוענים כי מיד לאחר שעיתון 'אינדקס' התריע על הנושא הגיעו נציגי העירייה ואטמו את דלתות הכניסה אולם בני הנוער עקרו מהמקום את לוחות העץ על מנת להיכנס למבנה. "אחרי שהם עושים את מה שהם עושים, הם כותבים כתובות נאצה על קירות המבנה ולפעמים הם גם עושים את צרכיהם. מדובר במבנה של העירייה וחבל שהעירייה לא יודעת לנצל את המבנה לטובת שירות לתושבי העיר" אומר א', תושב המתגורר ברחוב החשמונאים.

מהעירייה נמסר בתגובה: "המבנה שהיה חלק מנכסי ההסתדרות נמכר ע"י ההסתדרות לפרטיים, והושב לעירייה במסגרת הסדר משפטי. העירייה התלבטה לגבי השימוש המתאים במבנה, אשר מחד שוכן במקום מרכזי, בסמוך לספרייה העירונית ולמתנ"ס, ומאידך מתוכנן בצורה המגבילה את השימושים האפשריים בו. לאחרונה הוחלט כי המבנה יוסב למרכז מוזיקה עירוני. עם השלמת התכנון ואיגום התקציבים נתחיל בביצוע פרויקט התאמת המבנה לייעודו החדש. לאור הפניות בנושא התגודדויות נוער במקום, העירייה תגביר את הסיורים העירונים באזור ותבדוק אפשרות של ניקיון השטח מסביב".

תאריך: 09/12/2010
גיליון: 764
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il