08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
''התקציב של ראש העין לא מבשר טובות''
מאת: יהורם אלוני
תקציב 2012 כפי שאושר במליאה אינו נותן מענה מספיק לנושא החינוך.
התקציב במתכונתו הנוכחי אינו מבשר טובות כי הוא פוגע בחינוך ובמתן התמיכות", כך אומר השבוע חבר המועצה מיכאל מלמד שנעדר מהדיון בשבוע שעבר על התקציב מסיבות אישיות ומתכוון לשגר מכתב לראש העירייה משה סיני על היעדרות תקציבים מספיקים לחינוך, לתמיכות בסטודנטים, באברכים ובעמותות הרווחה בעיר.
כזכור, בשבוע שעבר אישרה מליאת המועצה את תקציב 2012 ברוב קולות. גזבר העירייה, רחבעם חיים טען בדיון על התקציב כי "התקציב נותן מענה לכל דרישות התושבים", אולם לדברי חבר המועצה מיכאל מלמד "הדברים אינם מדויקים בלשון המעטה. מי שיבחן הטיב את הצעת התקציב יראה שאין תקציבים מספיקים להצטיידות בתי הספר, נושא בטיחות ומלגות לסטודנטים ואברכים תושבי העיר". עוד מוסיף מלמד "ראש העירייה משה סיני מתהדר בפרסים שהעירייה קיבלה כמו פרס מינהל תקין פרס החינוך אבל איפה הפרסים שהסטודנטים או האברכים תושבי העיר צריכים לקבל? מדוע בתקציב 2012 אין מענה עבור סטודנטים או אברכים או עמותות שעוסקות במתן עזרה למשפחות נזקקות. למה בתקציב 2012 אין מענה לדברים כאלה? היכן הסיוע עבורם?" אומר מלמד ומוסיף "עיריית ראש העין מוצאת לנכון להשקיע בפסטיבל 'תימנה' כשני מיליון שקלים לאירוע שהינו בן יומיים או שלושה בלבד המשרת בעיקר את תושבי החוץ ומזיק לתושבי העיר ובמקביל גם מעלה את מיסי הארנונה והיטלי ההשבחה ולא מוצאת לנכון להשקיע סכום אדיר זה לטובת עמותות רווחה בחינוך או עבור סטודנטים ואברכים תושבי העיר. האם זה לא מעשה חלם? שואל מלמד. מלמד מתכוון לשגר מכתב לראש העירייה ולחברי המועצה לקיים דיון בנושא כי "למצוא תקציבים עבור סטודנטים או העמותות שדואגים לרווחתם של מאות או אלפי משפחות בעיר". יש לציין כי נושא תקציב פסטיבל 'תימנה' עלה בשבוע שעבר במהלך הדיון על התקציב על ידי חבר המועצה ארנון בן עמרם שביקש "לקיים דיון בנושא". דבריו של חבר המועצה מיכאל מלמד מקבלים חיזוק מיו"ר וועד ההורים העירוני דני אבידור שאמר לנו השבוע כי הוא ממתין להבטחות של ראש העירייה שתקציבים אלה יכוסו במהלך השנה ע"י תברי"ם.
מהעירייה נמסר בתגובה: " ראוי שחבר מועצת העיר מר מלמד היה טורח ומגיע לישיבת התקציב ומעלה את טענותיו בישיבה חשובה זו הנערכת אחת לשנה ומאפשרת לחברי האופוזיציה להציג טיעונים במועצה ולא רק בתקשורת. בכל מקרה, התקציב, שהוא הגדול בהיקפו מאז ומעולם, אושר והעשייה בעיר נמשכת. "
 
בתמונה: מיכאל מלמד.
תאריך: 12/01/2012
גיליון: 819
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il