08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
ממשיכים לסבול
מאת: יהורם אלוני
תושבים שביקרו בשוק העירוני מוחים נגד העירייה והחברה הכלכלית שלא מזרזת את הליך קבלת הרישיון לבנייתם של השירותים הקבועים במתחם.
תושבים שביקרו ביום שישי האחרון בשוק העירוני מחו נגד העירייה והחברה הכלכלית שלא מזרזת את הליך קבלת הרישיון לבנייתם של השירותים הקבועים במתחם. לדבריהם "אי מתן היתר בנייה מונע את הקמת מבנה הקבע של השירותים הציבוריים לטובת אלפי המבקרים". עד שהעירייה תנפיק היתר בנייה לשוק העירוני, ימשיכו המבקרים להשתמש בשירותים ציבוריים ארעיים.
הנושא של השירותים בשוק העירוני עלה מספר פעמים בעיתון 'אינדקס אובייקטיבי'. לפני מספר חודשים כתבנו כי תושבים רבים הפוקדים את השוק העירוני בימי שישי, מתלוננים כי השירותים הציבוריים הממוקמים בתוך השוק העירוני אינם מספיקים לאלפי האנשים המגיעים בכל יום שישי. חברת 'מפעלי תחנות' המפעילה את השוק העירוני החליטה כי מבנה השירותים הציבוריים שהיה קיים במקום, מהווה סכנה למשתמשים בו והוחלט לסגור את המבנה ובמקביל העמידה החברה לרשות המבקרים שירותים ציבוריים ארעיים ומתקנים לנטילת ידיים עד לבנייתו של המבנה הקבע של השירותים הציבוריים. החברה מצידה הגישה בקשה לוועדה לתכנון ובנייה בעירייה לבניית מבנה של קבע לשירותים הציבוריים. נכון להיום, ממתינים בהנהלת החברה לקבלת היתר בנייה מהעירייה על מנת לבנות שירותים ציבוריים של קבע לאלפי האנשים ועד אז יצטרכו המבקרים להשתמש בשירותיים הארעיים. החברה מצידה השלימה את כל האישורים הדרושים לקבלת רישיון עסק. הנושא עלה לדיון במועצת העיר על ידי מספר חברי מועצה מספר פעמים שביקשו "לפעול מהר ככל שאפשר למתן היתר בנייה ולהעניק רישיון עסק לשוק העירוני כמו כל העסקים בעיר".

מהעירייה נמסר בתגובה: " יש במקום שירותים כימיים והנושא נמצא בתהליך הסדרה עם היזם והחכ"ל. בכל מקרה האזור כולו עומד בפני שדרוג."

תאריך: 12/01/2012
גיליון: 819
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il