08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
ממשיכים במאבק
מאת: יהורם אלוני
תושבי רחוב החמישה עדיין לא נרגעו מהחלטת העירייה שאישרה הקמת מדרשה בשכונתם והם מבקשים להוציא צו מניעה.
ועד הפעולה של תושבי רחוב החמישה לא מתכוונים להרפות והשבוע הם פנו לעורך דין במטרה להוציא צו מניעה נגד החלטת העירייה המאשרת לעמותת "כנפי יונה" להקים מדרשה בשכונתם. בכנס תושבים שנערך השבוע אומרים התושבים "ריבוי לטענתם "הדבר עלול לפגוע באיכות חייהם".
כזכור, לפני כחודש ימים אישרה מליאת המועצה בישיבתה החודשית הקצאת קרקע לעמותת "כנפי יונה" לצורך הקמת מדרשה לבנות ראש העין. סגן ראש העירייה רזיאל אחרק ביקש לפני ההצבעה מהיועצת המשפטית של העירייה עו"ד פרומה פורת להוסיף להסכם ההקצאה את התחייבותה של העמותה שלא להפוך את המקום לאולם אירועים לחתונות וכדומה משום שההקצאה היא בלב שכונה והדבר עלול לפגוע באיכות חייהם של התושבים המתגוררים מסביב. "מקומם של אולמי שמחות היא באזורי התעשייה ולא בלב שכונה". רזיאל אחרק יצא מהישיבה יחד עם חברי המועצה מ"מ ראש העירייה ייבגני מלמוד ועופר בביוף. תושבי השכונה התכנסו השבוע באחד מבתי התושבים ושכרו עורך דין במטרה לעצור כל הליך של העירייה ולהוציא צו מניעה נגד החלטת העירייה משום שהדבר עלול לפגוע באיכות חייהם". התושבים איתם שוחחנו אמרו השבוע ל'אינדקס אובייקטיבי' כי "עפ"י התוכנית המקורית, הייתה אמורה להיבנות המדרשה ברחוב יהודה הלוי, אולם עקב התנגדות התושבים הוחלט להעתיקה לרחוב החמישה סמוך לתיכון "בגין". למה אנחנו צריכים לסבול" שואלים התושבים. התושבים כועסים על ראש העירייה משה סיני ועל חברי המועצה שאפשרו הקמת מדרשה במקום שיש כבר מוסדות חינוך ברחוב "הדבר יגרום לצפיפות חנייה רבה לתושבי הרחוב" אומרים התושבים.
מהעירייה נמסר בתגובה: " מועצת העיר אישרה הקמת מדרשה לאוכלוסייה הדתית באזור. מדובר בהקצאה שתשדרג את האזור, והעירייה ממשיכה לקבל תגובות רבות אוהדות מתושבי השכונה על הקמת המדרשה ומקווה חדש ומודרני במקום, שישרת בעיקר את השכונות הוותיקות בעיר."
תאריך: 12/01/2012
גיליון: 819
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il