08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
חבר מביא חבר
מאת: יהורם אלוני
השבוע ערכה העירייה כנס לקבלנים וחברות שזכו במכרזים. חברי המועצה לא יידעו על הכנס שהיה סגור לתקשורת.
השבוע ערכה העירייה כנס לקבלנים ויזמים אשר זכו במכרזים בשכונות המזרחיות במתנ"ס "לב-הגבעה" בעיר. בכנס בישר נציג משרד השיכון יעקב ניצן לקבלנים ולנציגי החברות שזכו במכרזים המשתתפות במכרזים כי מסירת הקרקעות תתבצע במהלך חודש אוגוסט השנה. לדבריו, משרד הבינוי והשיכון כבר החל בביצוע עבודות תשתית במתחמים. לנו נודע כי בכנס השתתף גם דני נדיב, תושב העיר המכהן כמנכ"ל "צוות" הארצי, ומנהל תחום הנדל"ן בעמותת "חבר", ואלי חיים והתעדכנו בנושא שיתופי פעולה מולם. נדיב ביקש מהקבלנים ומהחברות "טוב תעשו אם במסגרת המו"מ מול העירייה תאפשרו לאוכלוסייה שלנו להגיע לעיר, לרכוש דירות במחירים נוחים".
אי אפשר להתעלם מהעובדה כי הכנס היה סגור לתקשורת ולדברי גורמים בעירייה "מדובר בכנס מקצועי". חברי מועצה, ביניהם גם רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה המכהן כיו"ר אגף ההנדסה לא הוזמנו וחלקם אף לא ידעו על קיומו של הכנס. האם מהנדס העירייה או מנכ"ל החברה הכלכלית שהשתתפו בכנס יותר חשובים מחברי המועצה? האם כך מתייחסים לחברי המועצה? גורם בכיר בעירייה מסר כי "במידה וחברי המועצה יהיו שותפים לתהליכי השיווק מול קבלנים, הם יוכלו לסייע בשיווק העיר על ידי הבאת אוכלוסיה חדשה וותיקה להתיישב בעיר".
רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה מסר לנו בתגובה: "לא עודכנתי לגבי המפגש הזה שאיני יודע מי יזם אותו. מן הראוי שחברי המועצה המייצגים אוכלוסיות מגוונות בעיר יוזמנו ולא רק את אנשי 'חבר' על מנת לתת במה לכולם".
חבר המועצה מיכאל מלמד מסר לנו בתגובה: "על ראש העירייה להפנים כי חברי המועצה הנושאים בתפקידים ביצועיים חייבים להיות שותפים מלאים לכל עניין ועניין בעירייה בפרט אם הנושא נוגע היישר לתפקידם כגון סגן ראש העירייה רזיאל אחרק הנושא בתפקיד יו"ר אגף ההנדסה. כל ניסיון לעקר חבר מועצה כזה או אחר הנושא בתפקיד ביצועי הינו פגיעה ישירה לשירות לתושב ולאיכות חיינו בעיר".
מהעירייה נמסר בתגובה: "המפגש היה מפגש מקצועי בו נכחו ראש העיר והדרג המקצועי בעיר. ראש העיר ואנשי המקצוע הציגו ליזמים היבטים מקצועיים, כולל את נקודת המחלוקת עם משרדי הממשלה, בדגש על הדרישות של הרשות המקומית שלנו לאפשר דיור לבני המקום ולצעירים תוך שינוי הקריטריונים לזוגות צעירים- כאשר בשלב זה הממשלה לא מאפשרת זאת. בהקשר זה, ראש העיר, משה סיני, ציין את פעילותו של חבר מועצת העיר עופר בביוף, שגיבש קריטריונים לזוגות צעירים בעיר. אלו הוצגו בפני הנהלת העיר ובהמשך, יפורסמו במסמך רשמי בכלי התקשורת המוסמכים של העירייה".
תאריך: 12/01/2012
גיליון: 819
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il