08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
בעיות תחבורה בקרבת בתי הספר
מאת: יהורם אלוני
דני אבידור, יו''ר וועד ההורים העירוני שיגר השבוע מכתב לראש העירייה משה סיני ולגורמים המקצועיים בעירייה בו הוא מבקש לפעול לשיפור בעיות התחבורה הציבורית בעיר הסמוכים למוסדות החינוך בעיר.
אבידור כותב במכתבו "בהמשך לשיחות חוזרות ונשנות בנושא הבעייתיות הבלתי פוסקת בנושא הסעות תלמידים ותלונות מרובות של הורים ותלמידים, הריני לבקשך לתאם מפגש מטה רחב בנושא התחבורה הציבורית וההסעות למוסדות החינוך בעיר". משיחה שערכנו השבוע עם יו"ר ועד ההורים, עולה כי לאחרונה התקבלנו תלונות רבות גם של התלמידים וגם של הורים על נהיגה בלתי אחראית של נהגי ההסעות שמסיעים את התלמידים. אבידור מציין כי הנושא כה חמור משום שהדבר הגיע לאחרונה לידי פגיעה בנפש.
יש לציין כי בעבר פרסמנו כתבות רבות בנושא ובפרט על הפניות החוזרות ונשנות של תושבי רחוב 'חזון איש' לאגף התנועה בעירייה ולמשטרה בבקשה לפתור את בעיית התחבורה ברחוב עקב מוסדות החינוך הרבים במקום. עד היום טרם נמצא פתרון לבעיה זו. בעיות תחבורה קשות קיימות גם ברחוב חותמי המגילה בו ממוקם בית הספר 'אוהל שרה', מתחם בתי הספר "נווה דליה" ונופים" וכן במתחם חטיבות הביניים "היובל" ו-"גוונים".
מבדיקה שערכנו, מתברר כי במרבית האזורים בהם ממוקמים מוסדות חינוך קיימים בעיות תחבורה רבות. אבידור מקווה שעם פנייתו לראש העירייה משה סיני בנושא יבוא הפתרון לא רק בחטיבות הביניים אלא בכל מוסדות החינוך בעיר.
תאריך: 12/01/2012
גיליון: 819
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il