08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
''די להזנחה בגן יורם''
מאת: יהורם אלוני
תושבים המתגוררים ברחוב אפק קוראים לגורמים המוסמכים בעירייה לשדרג את גן יורם בשכונה.
תושבים המתגוררים ברחוב אפק פונים מזה זמן רב לגורמים המוסמכים בעירייה בבקשה לשדרג את גן יורם חתוכה ברחוב אפק בעיר. התושבים איתם שוחחנו השבוע טוענים כי נעשו פניות רבות לעירייה ולאגף הגינון אולם לטענתם, מלבד הבטחות לא נעשה דבר.
גן יורם הוקם לפני כ- 18 שנה על ידי תושבים ומתנדבים לזכרו של יורם חתוכה ז"ל מי שכיהן כחבר מועצה ושימש כיו"ר אגף התרבות נוער וספורט במועצה. הגן הוקם מתוך ראייה שהגן הזה יהיה לטובת ילדי העיר שיורם ז"ל כה אהב. בשנים האחרונות, ישנה הזנחה ורמת התחזוקה "שואפת לאפס" כטענת התושבים. והעירייה הבטיחה כי "העירייה הקצתה תקציב לשדרוג גן יורם בעלות של מאות אלפי שקלים, כולל הזמנת מתקנים חדשים. העבודה יצאה להצעות מחיר כנדרש בחוק ועם קביעת קבלן זוכה ניכנס לעבודה במיידית". נכון לעכשיו טוענים התושבים "הבטחות לחוד ומעשים לחוד". אחת התושבות שפנתה השבוע למערכת העיתון מספרת כי "ילדי השכונה לא משחקים בגן "יורם" בשעות הערב בגין חוסר תאורה ותחזוקה לקויה של המתקנים". "האם כך מנציחים את זכרו של חבר המועצה יורם חתוכה שהקדיש את כל חייו למען תושבי העיר?" שואלים התושבים.
מהעירייה נמסר בתגובה: " במרחב הציבורי קיימים מפגעים שנגרמים מסיבות שונות כמו ונדליזם, בלאי טבעי, נזקי טבע, עבודות פיתוח ועוד, והטיפול בהם הוא חלק מעבודתה השוטפת של העירייה.
המפגעים מתגלים בדרכים שונות כגון: סיורים שגרתיים של עובדי העירייה השונים, דיווחים למוקד העירוני ועוד. המפגעים מטופלים בהתאם לחומרתם ולפי האמצעים העומדים לרשות העירייה, נכנסים תמיד לתוכניות העבודה ומתוקנים.
יש לציין כי בעיר יש עבודות פיתוח בהיקפים של עשרות מיליונים. אנו מודים לעיתון על המעקב הקבוע אחר הפעילויות וגורמי המקצוע בחברה הכלכלית ובאגף ההנדסה יטפלו בכל הנושאים."
תאריך: 19/01/2012
גיליון: 820
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il