08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
תוכנית הפיצולים של ראש העין הגיעה לדרום
מאת: יהורם אלוני
רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו''ר אגף ההנדסה והספורט הוזמן השבוע לקריית גת להרצות על תוכנית הפיצולים וההתחדשות עירונית.
תוכנית הפיצולים וההתחדשות העירונית של רזיאל אחרק סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה מגיעה עד לדרום. ביום ראשון השבוע הוזמן רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט על ידי ראש עיריית קריית גת אבירם דהרי לביקור בעיר ובמטרה להציג את תוכניתו "תוכנית הפיצולים- התחדשות עירונית" שהמנוף הכלכלי שלה הוא פיצול בתים צמודי קרקע עפ"י חוק תכנון ובנייה.
יש לציין, כי בעקבות החלטת שר הפנים וסגן ראש הממשלה אלי ישי על התקנה המאפשרת פיצול דירות קיימות וחדשות וזאת בעקבות המחאה החברתית הציבורית על מצוקת הדיור, החליטו מספר ראשי רשויות לממש את ההחלטה ולאפשר לתושבי עירם לממש את התוכנית כשיחפצו בכך. גם בעיר קריית גת נושא פיצול הדירות עלה לאחרונה, ולשם כך הזמין ראש העירייה אבירם דהרי את רזיאל אחרק סגן ראש העירייה שתוכניתו "תוכנית הפיצולים- התחדשות עירונית" זכתה להד תקשורתי רחב, להציג את תוכניתו בפני חברי מועצת העיר של קריית גת. במשך כשעה הציג רזיאל את היתרונות של התוכנית הן בפן הפיזי והן בפן החברתי אשר לדעת כולם משנים את מצב סוציו-אקונומי בשכונה ומצעיר את השכונה הותיקה על ידי הזרמת זוגות צעירים בתוכה. רזיאל עדכן את המשתתפים על השתתפותו בישיבת ועדת הכלכלה של הכנסת לפני כשנתיים כאשר העלה את נושא מצוקת הדיור של הזוגות הצעירים ופיצול הדירות בראש העין. המשתתפים שאלו שאלות ורזיאל סיפק להם תשובות מספקות. ראש העירייה וחברי המועצה הביעו את תמיכתם בתוכנית והם שוקלים בחיוב את הגשמת התוכנית אצלם בעיר.
אבירם דהרי, ראש עיריית קריית גת מסר לנו בתגובה: "אני חושב שתוכנית "תוכנית הפיצולים- התחדשות עירונית" אותה ייצג רזיאל אחרק היא תוכנית לא רק ברמה המוניציפאלית אלא ברמה הלאומית. עושה רושם שבתוכנית הושקעה מחשבה רבה. אנחנו מתכוונים ליישם את התוכנית הזו אצלנו וכל הכבוד לרזיאל אחרק".
ורדי בושרי, סגן ראש עיריית יהוד ומחזיק תיק התשתיות בעירייה מסר לנו בתגובה "אני חושב שמדובר בתוכנית מוצלחת אשר תיתן פתרון מיידי לבנים ממשיכים, לזוגות צעירים באופן מהיר יחסית כי זה באחריותה של הוועדה המקומית. מלבד זאת התוכנית תקדם את צמצום הפערים בין השכונות הוותיקות לבין השכונות החדשות. הצגתי את התוכנית לפני ראש העירייה ובכוונתנו לקדם את התוכנית מול כל הגורמים המקצועיים בעירייה".
תאריך: 26/01/2012
גיליון: 821
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il