08/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
''אנחנו בנים חורגים''
מאת: יהורם אלוני
הורים לתלמידי בית הספר 'נתיבות משה' בעיר פנו השבוע למבקר המדינה שיבדוק את התנהלות העירייה בכל מה שקשור לבניית בית הספר 'נתיבות משה'.
מזג האוויר הסוער שפקד אותנו לאחרונה הביא הורים רבים של תלמידי בית הספר 'נתיבות משה' בעיר לפנות השבוע למבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס שיורה לעירייה ולאגף ההנדסה לזרז את הליך בנייתו של בית הספר הקבע ברחוב יהודה הלוי בעיר. ההורים אף מאיימים להשבית את הלימודים בשבוע הבא כאות מחאה על הסחבת הנמשכת מזה כמה שנים. ההורים טוענים "אנחנו בנים חורגים".
כזכור, לפני כחודשיים ימים, פורסמה כתבה בנושא 'העירייה מתעכבת והתלמידים סובלים' שבו נכתב כי הורים לתלמידי בית הספר זועמים על הסחבת בבניית הקבע של בית הספר. השבוע בעקבות פניית ההורים למערכת העיתון, הגענו בשעות הבוקר לבית הספר שעה שבו ההורים מביאים את ילדיהם לבית הספר. כשהגענו למקום למרות מזג האוויר הסוער, ראינו שהגשם העז גרם לשלוליות רבות והורים רבים נאלצו להרים את ילדיהם שלא יתלכלכו בבוץ ובגשם העז שכיסה את הכניסה לבית הספר. בית הספר עצמו שוכן בבנין ארעי וההורים טוענים כי בעקבות כך, נוצר לפעמים קצר חשמלי הגורם להפסקות חשמל. לבית הספר אין אולם לאירועים ואין מגרשי משחקים לתלמידים. חשוב לציין כי משרד החינוך והעירייה כבר אישרו תקציבים עבור בניית מבנה קבע לבית הספר 'נתיבות משה' אך להורים ולתלמידים לא ידוע מי מעכב את הבנייה.
רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה מסר לנו בתגובה: "אגף ההנדסה ממשיך לקדם את התכנון של בניית בית הספר כולל הכנת השטח וטיפול במועדון החלוץ וזאת למרות הסכסוך שהתגלע בין הממשלה למפעל הפיס שבעקבותיו הקפיא מפעל הפיס את הכספים שיועדו לבניית בית הספר. אגף ההנדסה ימשיך לפעול ברמת התכנון על מנת שיופשרו הכספים ולא ייווצרו עיכובים מיותרים".
מהעירייה נמסר בתגובה: '' טרם הגיעה ההרשאה ממשרד החינוך. בעקבות לחץ שהפעילה העירייה על משרד החינוך התקבלה הבטחה כי ההרשאה תגיע בעיתוי הקרוב. לאחר קבלת ההרשאה יגובש צוות מקצועי שיתכנס לתכנון מפורט של המבנה ובנייתו."
תאריך: 26/01/2012
גיליון: 821
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il