19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
הנקמה המתוקה
מאת: יהורם אלוני
הקבוצה הבוגרת של מ.ס. כדורסל ראש העין ''נקמה'' בקבוצת 'אקדמיית וינגייט' מהסיבוב הקודם (73:92 לוינגייט) וניצחה אותה בתוצאה 69:73
במשחק דחוי מהמחזור הראשון של הסיבוב השני שנערך במוצאי השבת האחרונה, ניצחה הקבוצה הבוגרת של מ.ס. כדורסל ראש העין בחוץ את קבוצת 'אקדמיה וינגייט' בתוצאה 69:73, ובכך למעשה "נקמה" על ההפסד מהמחזור הראשון של תחילת העונה.
ברבע הראשון של המשחק, ראינו שליטה מלאה של הקבוצה המארחת 'אקדמיה וינגייט' שלא אפשרה לקבוצה מראש העין סלים קלים. שחקני ראש העין התאוששו מהר מההלם, השתמשו בכל הכלים ולא נתנו לקבוצה הביתית לברוח והרבע הראשון הסתיים בתוצאה 14:20 לאקדמיה וינגייט. הרבע השני כולו שייך לקבוצה האורחת מראש העין שעלתה במטרה לנצח את המשחק. שחקניה ערן עטייה ואוהד ראוך מצליחים לקלוע שלשות ובכך מעלים את קבוצתם ליתרון ראשון כשלוש דקות מפתיחת הרבע השני. למרות פסקי הזמן של 'אקדמיה וינגייט', המשיכו שחקני ראש העין להציג כדורסל איכותי וקבוצתי כאשר הרכז של ראש העין יוסי מזרחי (השחקן המצטיין) מנווט את המשחק בצורה מעוררת התפעלות ושתי הקבוצות יורדות להפסקה בתוצאה 32:34 לראש העין.
הרבע השלישי נפתח במטח שלשות רצופות של שחקני ראש העין יוסי מזרחי וערן עטייה והיתרון של ראש העין רק הולך וגדל. 'מאמן ה'אקדמיה וינגייט', אריאל בית הלחמי, הזעיק פסק זמן אבל זה לא עזר לו לעצור את ההתלהבות של שחקני ראש העין שהמשיכו לקלוע מכל מצב והרבע השלישי מסתיים בתוצאה 46:52 לראש העין. מגמה זו נמשכה גם ברבע האחרון כאשר שחקני ראש העין קולעים מכל טווח והיתרון עומד על 50:59 לראש העין כשנותרו שתי דקות לסיום המשחק. הקבוצה הביתית 'אקדמייה וינגייט' לא מרימה ידיים ומצליחה לצמצמם עד כדי נקודה 66:65 כשנותרו 30 שניות האחרונות לסיום המשחק. שלשה של ערן עטייה וקליעות עונשין של יוסי מזרחי חתמו את תוצאת המשחק 73-69 לראש העין. ניצחון זה מבסס את הקבוצה במרכז הטבלה.
הקלעים הבולטים של ראש העין: ערן עטייה 17 נקודות, סבסטיאן סילברמן 13 נקודות, בן לזר ויוסי מזרחי 12 נקודות ושי מולנר 10 נקודות. השחקן המצטיין הוא הרכז יוסי מזרחי שחגג את הולדת בתו.
בשבוע הבא יוצאת הקבוצה למשחק חוץ נגד מכבי חדרה שהפסידה השבוע לפועל גליל עליון.

תאריך: 02/02/2012
גיליון: 822
עמוד: 26
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il