19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
מחפשים את הנוסחה לניצחון
מאת: יהורם אלוני
קבוצת עירוני ראש העין- כדורגל באולמות ממשיכה לחפש את הנוסחה לניצחון אחרי שלא הצליחה זאת מאז ניצחון בדרבי מול עירוני פתח תקווה.
כזכור, במסגרת המחזור הראשון של הליגה, השיגה עירוני ראש העין תוצאה תיקו מול קבוצת בני כפר קאסם 4:4. תוצאת תיקו הושגה גם במחזור השני, 6:6 מול קבוצת ינשופי תל אביב. במחזור השלישי רשמה ראש העין ניצחון ראשון בדרבי מול עירוני פתח תקווה בתוצאה 0:3. במחזור הרביעי חוזרת הקבוצה להפסיד והפעם מול קבוצת נחלת יצחק 1:12, גם במסגרת המחזור החמישי מול אס"א בן גוריון רושמת הקבוצה הפסד נוסף בתוצאה 4:5, תוצאה דומה הושגה גם בשבוע שעבר במסגרת המחזור השישי כאשר ראש העין הפסידה לעירוני חדרה בתוצאה 4:5.
יש לציין כי בניגוד לשנים עברו, בהן כל קבוצה אירחה את יריבתה במגרשה הביתי, החליטה הנהלת הליגה לכדורגל באולמות לערוך את המשחקים באולם הספורט העירוני בחדרה משום שהיא הרשות המקומית היחידה שניאותה לארח את משחקי הליגה וגם אולם הספורט שברשותה עומד בתקן של ההתאחדות לכדורגל. מרבית מראשי הקבוצות טוענים שההחלטה לערוך את המשחקים במגרש בחדרה פוגעת בקבוצות שכן אין היא מאפשרת לאוהדים להגיע למשחקי הקבוצה ולעודד את השחקנים "משחקים ללא קהל פוגעים בקבוצה" אומרים ראשי הקבוצות וחלקן ינסו להחזיר את השיטה הראשונה שבה כל קבוצה אירחה את יריבתה במגרשה הביתי.
יו"ר הקבוצה ערן אביב מסר לנו כי "קבוצת עירוני ראש העין בכדורגל באולמות תמשיך לספק כבוד לעיר ראש העין תוך תצוגת כדורגל מקצועית. נדע לחבר בין השחקנים ונשיג את המטרה והיא ללכת עד הסוף".
תאריך: 02/02/2012
גיליון: 822
עמוד: 26
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il