10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
ראש העין זכתה בחמישה כוכבים
מאת: יהורם אלוני
חבר המועצה אמיר פוריאן: ''תוצאה של עבודה מאומצת של העובדים שדאגו לשיפוץ כל המקלטים בעיר''.
בישיבת מליאה שהתקיימה השבוע, התבשרו חברי המועצה כי העיר ראש העין זכתה ב- חמישה כוכבי יופי בתחרות בין רשויות בתחום אחזקת מקלטים ציבוריים בישראל יפה 2011. את הבשורה הביא ראש העירייה משה סיני במהלך ישיבת המליאה שהתקיימה השבוע.
עוד בטרם נערך הטקס של הצגת התעודה של הזכייה, אישרו חברי המועצה מספר תברי"ם (תקציבים בלתי רגילים) הנוגעים למוסדות החינוך בעיר כגון: בניית מועדון נוער בשכונת נווה אפק בעלות של חצי מיליון ₪, שיפוץ הספרייה העירונית בעלות של מיליון ₪, בניית בית הכנסת בשכונת גבעת הסלעים בעלות של חצי מיליון ₪ וכן מבנים עבור האוכלוסייה הנזקקת, "יד-שרה, בניית מרכז ספורט ובניין העירייה החדש המתעתד לקום ברחוב שבזי- צה"ל בעלות של 16 מיליון ₪, הצטיידות עבור גנים של אגודת ישראל ברחוב יצחק הלוי בעלות של למעלה מ- 50 אלף ₪. יש לציין כי כל התברי"ם אושרו ברוב קולות שכלל את חברי המועצה מתניה יצחק ועו"ד ארנון בן עמרם.
לאחר שהתברי"ם אושרו, הודיע ראש העירייה משה סיני על הזכייה בתחרות בין הרשויות בתחום אחזקת המקלטים הציבוריים לשנת 2011. אגב על התעודה חתומים האלוף אייל איזנברג, מפקד פיקוד העורף ואשל סגל מנכ"ל המועצה לישראל יפה. ראש העירייה משה סיני שיבח בדברי ברכתו את העוסקים במלאכה ובפרט את חבר המועצה אמיר פוריאן המחזיק בתיק לשעת חירום בעירייה ואת קב"ט העירייה דניאל יצחק ואת מנהל המחלקה שמעון רצון המרכז את המחלקה לשעת חירום על עבודתם הנפלאה במהלך כל השנה. חבר המועצה אמיר פוריאן אמר בדברי ברכתו כי הזכייה בתחרות היא "תוצאה של עבודה מאומצת של העובדים שדאגו לשיפוץ כל המקלטים בראש העין ועל כך מגיע להם כל הכבוד". פוריאן ציין בדבריו כי במהלך שנת 2010 ושנת 2011 ערכה העירייה שיפוץ נרחב בכל המקלטים הציבוריים בראש העין שכלל עבודות חשמל, צבע וביוב.
בסוף הישיבה אישרו חברי המועצה תבחינים למתן תמיכות לשנת 2012 ואישור הסכם למתן שימוש לעמותת "אמילי" בגבעת הסלעים לצורך הפעלת מעון יום לילדים.
תאריך: 09/02/2012
גיליון: 823
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il