10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
טרגדיה בראש העין: בת שנתיים נספתה בדליקה
מאת: יהורם אלוני
טרגדיה בראש העין. בת שנתיים נספתה בדליקה שפרצה בבניין מגורים ועוד 17 דיירים נפגעו כתוצאה משאיפת עשן עקב דליקה שפרצה בבנין מגורים ברחוב דוד המלך בעיר.
בלילה שבין יום שלישי ליום רביעי, פרצה שריפה בבנין מגורים ברחוב דוד המלך בשכונת אביב בראש העין. כתוצאה מהשריפה נספתה תינוקת כבת שנתיים. אביה שככל הנראה ניסה להציל אותה, נפצע קשה והובהל לבית החולים ביילינסון שבפתח תקווה. האימא וילדים נוספים ששהו בדירה נפגעו משאיפות עשן ומכוויות קלות. דיירים נוספים נפגעו קל משאיפת עשן. עדיין לא ברור כיצד פרצה השריפה אולם עפ"י הערכות של משטרת ראש העין ואנשי כיבוי שהגיעו מפתח תקווה ומראש העין, עולה ככל הנראה הדליקה פרצה עקב נרות דולקים שהושארו בסלון הבית אך עדיין לא שוללים את האפשרות שמדובר בקצר חשמלי. משיחה שערכנו עם קרובי משפחה מהעדה האתיופית ושכנים שהתגודדו ביום רביעי בשעות הבוקר המוקדמות סמוך לבניין, מתברר כי האבא ניסה להציל את הילדה ששכבה בסלון הבית אולם עקב האש והעשן הסמיך לא הצליח להציל את בתו שנספתה בתוך מספר שניות. האימא ושאר ילדיה חולצו דרך חלון הדירה. צוותים מתחנת הכיבוי מראש העין ומפתח תקווה שהוזעקו למקום השתלטו על השריפה וחילצו את יתר הדיירים שלא יכלו לצאת מבתיהם. כתוצאה השריפה אשר כילתה את כל תכולת הבית, נגרם נזק חמור לדירה.
רבים מבני העדה האתיופית המתגוררים בראש העין הגיעו לבית המשפחה ופרצו בזעקות שבר על האסון שפקד את המשפחה "זו משפחה אצילה ונעימה שלא מגיע לה האסון הטרגי הזה. פשוט רחמנות".
לנו נודע כי מיד עם דבר האסון וסיום עבודת המשטרה בזירה הגיעו משפחות רבות לבית המשפחה על מנת לסייע בשיקום הדירה שכוללת ניקוי יסודי וצביעה. ארגונים רבים בעיר כבר החלו לסייע לבני המשפחה בציוד מינימלי של מוצרי חשמל, מיטות ושמיכות ובגדים לילדים הקטנים של בני המשפחה.
 
התמונה: משה דהן-חדשות 24
תאריך: 16/02/2012
גיליון: 824
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il