10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
תושבי ראש העין מבקשים פתרונות
מאת: יהורם אלוני
תושבי שכונת רמב''ם התכנסו ודרשו מהעירייה לטפל במפגעים ''אנחנו משלמים מיסים כמו כל תושב ותושב ולמה אנחנו צריכים להתחנן או לאיים כדי שיטפלו בשכונה'', אומרים התושבים.
הבעיות הרבות והתשתיות הלקויות של שכונת רמב"ם בתקופה האחרונה הביאה למפגש חירום של תושבים שהתכנסו במוצאי השבת האחרונה ובו הם דרשו מהגורמים המוסמכים בעירייה "לשפר את השכונה בכל המובנים". הכנס התקיים במועדון 'הירקון' אותו יזם נציג התושבים, צביאלי עמרם.
לתושבי שכונת רמב"ם בעיר נמאס מההבטחות שהעירייה תטפל בליקויים החמורים בשכונה והם החליטו השבוע להקים וועד פעולה שייצג אותם מול העירייה עד הליכה לבית המשפט. מי שמוביל את המאבק הזה הוא נציג התושבים צביאלי עמרם, תושב השכונה שהצליח לגייס מאות תושבים למאבק מול העירייה אשר לטענתו "לא עושה די כדי לטפל במפגעים הרבים בשכונה". 'אינדקס אוביקטיבי' סיקר פעמים רבות את המאבק של התושבים שבו הם דורשים לשפר את התשתיות הלקויות בשכונה. לטענתם, "השכונה מוזנחת כמו תמיד". התושבים אותם פגשנו בכנס טוענים כי הגיע הזמן שהעירייה תתחיל לתת פתרונות לבעיות הרבות בשכונה "אנחנו משלמים מסים כמו כל תושב ותושב, ולמה אנחנו צריכים להתחנן או לאיים כדי שיטפלו בשכונה. הגיע הזמן שהעירייה תיתן את הדעת לטפל במפגעים" אמרו התושבים בכנס. 
נציג התושבים, צביאלי עמרם המחיש והדגיש בפני התושבים את הבעיות בהן שכונת רמב"ם מתמודדת מידי יום ואת דרכי הפתרון והפעילות המתלוות לכך. במפגש זה אוחדו כל וועדי השכונה ל"מנהלת רמב"ם" אשר תייצג את התושבים מול הגורמים המוסמכים בעירייה. יש לציין כי התושבים הפגינו אחדות מלאה וברכו על הרעיון ואף ביקשו ממר צביאלי עמרם שישמש כנציגם מול העירייה.
מהעירייה נמסר בתגובה: " ברח הירקון וסימטאות המוביל בוצעו עבודות בהיקף של מיליוני שקלים בשנים 2008-2009. הרחובות נסללו מחדש ובוצעו תשתיות חדשות, בסמטאות הוזזו גדרות של הפולשים לתחום הציבורי ובוצעו עבודות ריצוף. בנוסף הוסרו עמודי חברת החשמל והרשת הועתקה אל מתחת לריצוף. השכונה טופחה מכל בחינה ונפתרו בעיות ניקוז. אין ספק כי השקעות העירייה תרמו תרומה רבה לאיכות החיים וערך הנדל"ן של התושבים. מעבר לכך, העירייה מקימה בימים אלה גינת מתקנים בגן מרכזי בשכונה."
תאריך: 16/02/2012
גיליון: 824
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il