09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1224 תוצאות התואמות את החיפוש
בקדימה מסתערים על קולות הבוחרים-כנס תמיכה בשאול מופז
מאת: יהורם אלוני
כנס חברי כנסת מתנועת 'קדימה', ראשי ערים, חברי מועצה וראשי אזורים שהביעו תמיכה למען בחירתו של חבר הכנסת שאול מופז לראשות התנועה לקראת הבחירות הפנימיות של התנועה שיתקיימו בחודש הבא נערך בשבוע שעבר באולמי 'לבן אירועים' ביהוד ונכחו בו כאלף איש .
לכנס הגיעו חברי כנסת רבים אשר חלקם היה מזוהה בעבר עם מחנה ציפי לבני והפעם העדיפו להביע תמיכה בח"כ שאול מופז לראשות התנועה. בכנס הייתה נציגות מכובדת לעיר ראש העין בראשם יו"ר המטה , סגן ראש העירייה רזיאל אחרק וכמו כן חברי הכנסת שהגיעו והביעו תמיכה פומבית במופז הם: רוחמה אברהם,אבי דואן, יעקב אדרי, רונית תירוש, יוחנן פלסר, שי חרמש, אריה ביבי, יוליה שמאלוב- ברקוביץ, ישראל חסון , עתניאל שנלר וזאב בילסקי.
חברי הכנסת דיברו על הצורך המתבקש לעשות שינוי בראשות התנועה וזאת לאור האכזבה הקיימת לדבריהם מהיו"ר הנוכחית ציפי לבני "שלא הצליחה להרכיב ממשלה למרות שקיבלה את המנדט מרוב תושבי המדינה בבחירות הקודמות". כמו כן דיברו חברי הכנסת על הצדק החברתי שלדבריהם "לא הורגשה פעילותה של לבני כמפלגת האופוזיציה הגדולה, דבר שעלול להביא את התנועה בבחירות הקרובות מ- 28 מנדטים ל- 13 מנדטים עפ"י הסקר האחרון שנערך. יתרה מכך טוענים חברי הכנסת כי "הפעילות הכספית, הגרעון הגדול שהתנועה נכנסה אליה שכלל התנהלות לא חוקית בתקופתה של ח"כ לבני לא הוסיפה כבוד לתנועה וגרמה לעריקה של ח"כים טובים ואיכותיים לצידו של שאול מופז והוא היחיד שיכול להחליף את בנימין נתניהו ". חברי הכנסת ביקשו ממשתתפי הכנס להירתם למען בחירתו של ח"כ שאול מופז לראשות התנועה ורואים בו ממשיך דרכו של אריאל שרון וכך להחזיר את התנועה למרכז המפה הפוליטית. הכנס ננעל בשירת התקווה.
תאריך: 23/02/2012
גיליון: 825
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il