15/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 228 תוצאות התואמות את החיפוש
למה את מתכוונת שאת אומרת לא?
מאת: אורן מזרחי-אנגלו סכסון
הסיפור הבא הסתיים בחודש האחרון כאשר זוג צעיר ומתוק ראה דרכנו מספר דירות בחודשים האחרונים וכל דירה הם פסלו מסיבה זו או אחרת .
דירה אחת כיוון שהיא קטנה מדי, דירה אחרת פסלו כיוון שפונה למקום רועש ,דירה שלישית סתם כי "לא התחברנו אליה" ודירה רביעית כי הולכים לבנות ממול .
עד שהראינו להם דירה חדשה שקיבלנו בנווה אפק שהתאימה בדיוק לצרכים שלהם , הם ביקשו לראות שוב עם ההורים ואכן גם ההורים המליצו וליהודים הייתה אורה ושמחה וששון ויקר . אה נכון הייתה בעיה אחת יקר , היה פער של 50,000 ₪ בין דרישת המוכרים ליכולת הקונים. כאשר הבנו במדויק איך בנוי התקציב שלהם גילינו שהוא אמור להיות כמו השכירות שלהם היום (200 ₪ יותר) והסיבה שהם התעקשו על מחיר מסוים הייתה הסיבה שהם לא רצו לשלם על ביטוח EMI מה שהיה מייקר להם בעוד 250 ₪ בחודש ובעוד 50,000 ₪ בסה"כ . לטענתם ההרגשה שלהם הייתה לזרוק סתם כסף לפח .
דרך אגב, תנסו השבוע לכבוד פורים לזרוק סתם כסף לפח זו הרגשה נהדרת בטח אם הפח שייך לאנשים שזקוקים לכסף (מתנות לאביונים ). כשהבנתי את זה, הפעלתי קשרים להשיג להם אישור מיוחד מהבנק ללא EMI ואכן לאחר יומיים, קיבלתי אישור על סמך שאר הנתונים ( משכורות בני הזוג וותק בעבודה ) .
בנוסף, זימנתי את הצדדים למו"מ שבו הסברתי למוכרים שמנסים למכור זמן רב שהנה הם קרובים וצריך התפשרות מבחינתם של % 50 מההפרש ז"א שיירדו ב25,000 ₪ . את אותה עבודה עשיתי מול הקונים תוך כדי שאני מעדכן אותם שקיבלתי את האישור מהבנק לאחוזי מימון ללא חברת הביטוח.
היה שם קרב מוחות לא פשוט בין שתי הנשים כאשר כל אחת אומרת לא למרות שהגברים הסכימו מזמן . לי נשאר רק ליהנות ולראות איך כל 5 דקות משתנה המחיר עד שבשלב מסוים הגברים יצאו לעשן ואמרו לבנות שיש להם 3 דקות לסגור עסקה עד שהם חוזרים. לבסוף העסקה נסגרה מאוד קרוב למה שהצענו וליהודים הייתה שמחה וששון ויקר, טוב רק קצת יקר .

כאן אורן מזרחי מאחל לכולנו חג פורים שמח

תאריך: 08/03/2012
גיליון: 827
עמוד: 41
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il